Rehber KMSpico aktivasyonu nasıl kaldırılır?

Hocam güzel ve yararlı bir rehber olmuş.

Hocam slmgr -dlv yazınca KMS çıkıyor ama uygulama ile etkinleştirmedim görev yöneticisinde KMS ile ilgili bir şey yok.Yinede virüs varmıdır.

Hocam, serviste 1.600 tl-ye orjinal Win 11 yazdıklarını söylediler de, bu konuda çok tereddütlüyüm. Acaba korsan mı yüklediler? Çünkü servise gittiğim gün laptopumda antivirüs virüs bulduğunu iddia ediyor.

Aynı yeri açtım da bende çıkan yerde bu yazıyor. Benim kod retail. Bu ne demek oluyor? 1001 kere daha mı kullanılıyor? Bana garip geldi. @408157 rahatsız ediyorum kusura bakmyın. Bu nedir?

Merhaba,
Ekteki alıntıda bir sorun var mı ? Olabildiğince silmeye çalıştım şu an temiz mi bilgisayar sizce ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    24,9 KB · Görüntüleme: 115
Malwarebytes ile tarama yaptım sorun gözükmüyor şuan sorun olmaz umarım birsürü dosyam var bilgisayarda format atamıyorum.
Dosyalarınızın hepsini 15 gb parçalarına bölüp google hesaplarının drive kısımlarına yükleyin. Yedeklemek için. Sonra istediğiniz işlemi yapın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…