KMSpico format atmadan kaldırılabilir mi?

Bartu Uzelli

Centipat
Daha fazla  
Evet, ben de o key almaya parası yetmeyen ve başka illegal yollara başvuran birisiyim. Acaba bunu format atmadan düzeltmemin imkanı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, ben de o key almaya parası yetmeyen ve başka illegal yollara başvuran birisiyim. Acaba bunu format atmadan düzeltmemin imkanı var mıdır?

Çoğu anti virus bile bulamıyor zaten. Belki bir şans Malwarebytes indirin ve taratın şunun çıkması lazım CrackTool.KMSPico derin tarama yapın öyle çıkar eğer çıkmazsa tek şans format gibi.

Kmspico'nun sisteme ne gömdüğünü bilemezsin. Format kesin çözüm.
Korsana karşıyım.
Bir arkadaşımın senin gibi maddi durumu yoktu. Hwidgen kullandı aktivasyon için.
Senin durumunda şu anda formattan önce sistemini Hwidgen ile aktive etmelisin.
Ardından format atıp (Windows 10 veya 11) serial kısmını boş bırakmalısın. Yeni Windows ilk açıldığında (internet bağlı olmalı) Windows'un etkinleştirildiğini göreceksin. Anladığım kadarıyla Hwidgen Microsoft bulut veritabanında anakartınızı tanımlıyor lisanslı diye. Bir nevi OEM keyli oluyor sistemin. Bir ömür format atabilirsin ve Windows'un otomatik lisanslanır.

Son düzenleme:

Korsana karşıyız ama Türkiye şartlarında paran yetmiyorsa KMSpico ile etkinleştir sonra format at Windows etkin kalır KMSpico da gitmiş olur.

Korsana karşıyız ama Türkiye şartlarında paran yetmiyorsa KMSpico ile etkinleştir sonra format at Windows etkin kalır KMSpico da gitmiş olur.
KMSpico ile etkinleştirilmiş bilgisayara format atarsan sonraki kurulumda yeniden lisanslamak zorundasın. Bahsettiğin olay Hwidgen için geçerli.

Son düzenleme:
Ben bizzat denedim ve kuzenimin bilgisayarında sorunsuz çalışıyor?
O bilgisayar ya daha önce Hwidgen ile aktive edildi veya zaten oem key ile kayıt altındaydı. Şu linkten KMS'nin ne olduğunu bilsen iddia ettiğin şey ile KMS'nin alakası olmadığını anlarsın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
KMSpico diye başka bir şey kullandın en iyi ihtimal.
8 dakikalık eğitici ve eğlenceli bir video.

Son düzenleme:
O bilgisayar ya daha önce hwidgen ile aktive edildi veya zaten OEM key ile kayıt altındaydı. Şu linkten KMS'nin ne olduğunu bilsen iddia ettiğin şey ile KMS'nin alakası olmadığını anlarsın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
KMSpico diye başka bir şey kullandın en iyi ihtimal.
8 dakikalık eğitici ve eğlenceli bir video.

Bu adamı izliyorum zaten.

Geri
Yukarı