KMSpico güvenilir midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi günler. KMSpico yazılımını herkes kullanmıştır. İnternette çok zararlı olduğu ya da olabileceğiyle ilgili bir sürü yazı okudum. Bununla gerçekten sorun yaşayan oldu mu bu zamana kadar? Ben de kullandım uzun süredir de kullanıyorum başıma bir iş gelmedi. Varsa bir anısı olan, paylaşabilir mi?

İçinde korsan yazılım bulundurup güvenilir olan fazla program yok hatta hiç yok diyebiliriz. Arkada sistemi yoran lanet bir şey KMSpico. Kullanmayın.

Hayır sisteminizi yiyip bitirir kaldırmak isteseniz kaldıramazsınız musallat olur, hiç bulaşmayın.

Ben yıllardır neredeyse her bilgisayarımda kullandım. Sıkıntı yaşamadım fullprogramlarindirden indirebilirsin. Oyunlarda vb. şeylerde FPS sıkıntısı donma falan da olmadı.

Siz KMSpico'yu nereden indirdiniz bilmiyorum ama indirdim sorunu yok bence ve kaldırmak istediğim zaman kaldırabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan yazılımdan başka bir şey değil. Yanlış hatırlamıyorsam 150 Gün içerisinde yeniden kullanmanız gerekir. Sistemi yormaktan başka bir zararı yoktur.

Ben geçici olarak CMD ile etkinleştirmiştim Windows'umu. CMD ile etkinleştirmenin zararı olmadığını duydum.

Ama en yakın zamanda 20-25 TL'ye dijital lisans almanı öneririm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı