KMSpico ile etkinleştirilen Windows 8.1 kalıcı mıdır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle saatte bir reset atma gibi bir durum yok. Bende yaşadım 7 ay önce KMSpico ile etkinleştirmiştim, geçen ay süre sona erdi. Bilgisayarı sabah açtığımda sağ altta etkin değil yazısını gördüm ve tekrar KMSpico ile etkinleştirdim.
Senin dediğin olay Windows 7'de mi Windows 8.1'de mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle saatte bir reset atma gibi bir durum yok. Bende yaşadım 7 ay önce KMSpico ile etkinleştirmiştim, geçen ay süre sona erdi. Bilgisayarı sabah açtığımda sağ altta etkin değil yazısını gördüm ve tekrar KMSpico ile etkinleştirdim.
Etkinleştirmediğinizde 1 ay boyunca beklerseniz ve etkinleştirmezseniz Windows kendini yeniden başlatıp duracaktır.
Benim kastettiğim buydu.

Anlıyorum dediğinizi bazen sitelerde keylerini paylaşıyolar belki biri çalışır.

Bende şuan Win 7 kurulu sorunsuz çalışıyor sizce Win8.1 kurayım mı? Orijinal alacak miktarda param yok. Orijinal Win 8 parasına SSD almak bence daha mantıklı.

Kurma ben kurdum pişman oldum çoğu şey çalışmıyor eğer oyun oynamam iş bilgisayarı diyorsan kur.

Bilinçsiz ve gereksiz mesajlar atmayın. Bende Win 8.1.1 kullanıyorum, tüm oyunları sorunsuz oynuyorum. Gidip 7 yıllık bilgisayara Win 8.1 kurmussanız bırakında oyunlar kassın, XP'de kursanız kasacaktı zaten. Ayrıca ne çalışmıyor? Bende tüm programlar ve oyunlar sorunsuz.

Çoğu şey çalışmıyordan kastınız orijinal olmamasından dolayı mı? Win 8.1 den kaynaklanan bir sorun mu?

Orijinal olmasına rağmen çalışmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı