KMSpico ile virüs bulaşır mı?

TnhnLpp

Hectopat
Daha fazla  
Bugün formattan sonra Windows 10 yükledim son sürümü (orjinal).

Office uygulamasını cracklemek için KMSpico kullandım işim bittikten sonra uninstall ettim dosyalarını sildim. En sonda nortonu açıp tam bilgisayar taraması yaptım. (Bu arada norton bir tane trojen yakaladı sildi.)

Bilgisayarım virus kapmış mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım virus kapmış mıdır?
Keşke orijinal lisans alsaydın. KMSpico vb. program bu forumda önerilmez. Olan olmuş sen antivirüs programını güncel tut sorun olmaz, Esed yerinede Kasperesky öneririm. KMSpico programı tüm antivirüs ve anti malware uygulamarı tarafından virüs olarak algılanır. Alttaki resme bakarsan detaylı görürsün.
PicsArt_09-07-10.58.46.jpg

Keşke orijinal lisans alsaydın. KMSpico vb. program bu forumda önerilmez. Olan olmuş sen antivirüs programını güncel tut sorun olmaz, Esed yerinede Kasperesky öneririm. KMSpico programı tüm antivirüs ve anti malware uygulamarı tarafından virüs olarak algılanır. Alttaki resme bakarsan detaylı görürsün.
Eki Görüntüle 258173
Hocam, yanlış KMSpico'yu indirmişsin, kendi sitesinden indirmen lazım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı