KMSpico kaldırma

B A T U H A N

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Format attırdım ve bilgisayarcı sisteme KMSpico ile Windows kurmuş ve rahatsız oldum. @Yener K. hocamın da yardımı ile uninstallı ile sildim spicoyu. Peki ya kalıntı kalmış mıdır? Doğru mu sildim sizce? Zarar verebilir mi? Veya 3.parti yazılım sanıp CS gibi oyunlardan VAC yer miyim?

Malwarebytes indirip tam tarama yapın (element uydurma diyecekler mesaj yazmasın her türlü raporlarım lütfen :()

Merhaba. Format attırdım ve bilgisayarcı sisteme KMSpico ile Windows kurmuş ve rahatsız oldum. @Yener K. hocamın da yardımı ile uninstallı ile sildim spicoyu. Peki ya kalıntı kalmış mıdır? Doğru mu sildim sizce? Zarar verebilir mi? Veya 3.parti yazılım sanıp CS gibi oyunlardan VAC yer miyim?

VAC yemezsiniz. Emin olmak için Kaspersky ile tarama yapın.

KMSpico kullandım ama VAC yemedim ben CS:GO'dan.

Hocam Uninstall sil veya silme adam Windows'u KMSpico ile aktif etmiş bir kere. Zararı var mı diye sorarsan yok. Hiçbir oyundan falan ban yemezsin. Ya da hesap bilgilerin falan çalınmaz.

Hocam Uninstall sil veya silme adam Windows'u KMSpico ile aktif etmiş bir kere. Zararı var mı diye sorarsan yok. Hiçbir oyundan falan ban yemezsin. Ya da hesap bilgilerin falan çalınmaz.

Tek zararı SSD/HDD performansını düşürüyor, yani bilgisayarın performansını

Hocam ilerleyen zamanda tekrar format atıp Windows Key alacağım. Geçici sürede VAC falan yer miyim VAC? Çok önemli benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı