Windows 10 KMSpico kaldırma ve sistemi sıfırlama

Mert G.

Decapat
Arkadaşlar çok bir bilgim olmadığından internete Windows'u etkinleştir yazısı nasıl kalkar diye yazdım ve önüme KMSpico diye bir şey çıkardı ve direk indirdim ancak forumlarda okuduğumda çok tehlikeli olduğunu gördüm (keşke KMSpico'yu indirmeden önce baksaydım) bunu sildim ama tam silindiğinden emin değilim ve bunun bilgisayardan tam silindiğine emin olmak istiyorum.
Sorularım:
1. Eğer bu sıfırlama özelliğini kullanırsam kesin silinir mi?
2. Lisanslı olmayan Win 10'na Key almak istiyordum ancak şu an PC'de Windows etkinleştirildi yazısı kaldı (lisanssız bir şekilde)bu devam edecek mi yoksa yine deneme sürümüne mi atayacak beni?
3. Windows'un sıfırlama özelliğiyle bildiğimiz formatın arasında ki farklar nelerdir?
Hiçbir bilgim olmadığı için bu hataları yaptım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
En temizi indirdiğiniz programın klasörünü ve rar'ını direkt silin ve orjinal Windows iso dosyasıyla temiz kurulum yapın derim. Sonra da Key alıp etkinleştirirsiniz.

Sıfırla yöntemini kullanabilirsiniz veya USB ile format atabilirsiniz. Ikisi benzer şeyler ama birinde Windows tamamen silinmiyor. Ve KMSpico yu silmekle kendisi kalkmıyor. Kendisi kodlarla denems sürümünü uzatıyor. Sıfırlama işlemini yaptığınız yeni hesap açarsanız 3 ay sonra aynı hesapla devam ederseniz açar açmaz Windowsu etkinleştir yazısı çıkar. Ucuza internette satılan Windows keylerinden alabilirsiniz.

Diski komple silmeyi karar verdim bir de güvendiğiniz key satıcısı var mı varsa link olarak atarsanız sevinirim çünkü internette 8,50 tlden 50 tlye kadar satan var hangisini tercih etmem gerektiğini bilmiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı