KMSpico kaldırma

omer61616161

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 1 hafta önce bir bilgisayar aldım ve KMSpico ile Windows'u etkinleştirip kullanıyordum. Fakat bugün düşündümki internette Gittigidiyor gibi güvenli bir siteden 100 liralık bir Windows 10 Retail Key almak varken neden KMSpico ile devam edeyim? Sonra format attım 100 liraya aldıgım ürün anahtarımı format ekranında girdim. Produkeyle ürün anahtarımı sorguladıgımda ise benim satın aldıgım ürün anahtarı değil.
Ytmg3 n6dkc dkB77 7M9GH 8hvx7 gibi bir anahtar karsıma çıktı. Anladım ki format atarak bile KMSpico'yu kaldıramamısım sanırım. Bana yardımcı olacak var mı?

Hocam formatı nasıl attınız? USB'ye format ISO dosyasını KMSpico olan bilgisayarda yapmayın başka bir bilgisayarda indirip yazdırın öyle deneyin.

Format kaldırıyor, benim Key'i de farklı gösteriyor ama onunla ilgisi yok olsa ben KMSpico hiç kullanmadım hayatımda. Şöyle yap slmgr /upk ile sil anahtarı sonra slmgr /cpky regeditten kaldır ve devamla satın aldığın anahtarı slmgr /ipk ürün anahtarı yükle ve sonra slmgr /ato anahtarı etkinleştir.
Sonra da slmgr /dlv anahtarın durumuna bak Retail olarak girmiş mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de KMSPico kullanmıştım daha sonra format atıp aldığım orijinal keyi girdim. Şu an aynı programdan bakıyorum benim keyi de farklı gösteriyor. Anlamadım.

Format kaldırıyor, benim Key'i de farklı gösteriyor ama onunla ilgisi yok olsa ben KMSpico hiç kullanmadım hayatımda. Şöyle yap slmgr /upk ile sil anahtarı sonra slmgr /cpky regeditten kaldır ve devamla satın aldığın anahtarı slmgr /ipk ürün anahtarı yükle ve sonra slmgr /ato anahtarı etkinleştir.
Sonra da slmgr /dlv anahtarın durumuna bak Retail olarak girmiş mi?

Merhaba. Ürün anahtarını sildikten sonra bir daha yazıp etkinleştirebiliyor muyum acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi kontrol ettim benim de doğru göstermiyor. Eğer format atıp sıfırdan KEY'i girdiyseniz korkmanıza gerek yok orijinaldir. Zaten KEY'in amacı sağ altaki etkinleştir yazısını kaldırıp kişiselleştirmeler özelliğini açmak. Bunlar açıksa ne olduğu çok önemli değil.

Geri
Yukarı