KMSpico Nasıl Çalışır?

Makaleler
15
Değerli forum üyeleri; bu konuyu okuyan çoğu kişi kesinlikle eminim şöyle diyecek:
"Korsan yazılımlara ve KMS yazılımlarına destek vermiyoruz." Tahmin ediyorum yazacaksınız. Ancak merak ettiğim şey şudur:
"KMS yazılımları içerisinde bulunan toplu lisans anahtarlarını kullanarak mı çalışıyor?"
Not: Ben de kullanıyorum,ancak son güncellemede orijinal Windows aldım.
İyi günler.

5 TL'ye OEM key alıyosun then Windows goes brrr.

Son düzenleyen: Moderatör:
KMSpico ile etkinleştirdiğinizde "Bilgisayarınız kuruluşunuzun etkinleştirme yazılımı ile etkinleştirildi." yazar. Fakat bu lisansın bir süresi vardır ve arkada sürekli bunu yeniler. Onun dışında bu yazılım açık kaynaklı olmadığı için başka neler yaptığını bilemeyiz.

KMSpico ile etkinleştirdiğinizde "Bilgisayarınız kuruluşunuzun etkinleştirme yazılımı ile etkinleştirildi." yazar. Fakat bu lisansın bir süresi vardır ve arkada sürekli bunu yeniler. Onun dışında bu yazılım açık kaynaklı olmadığı için başka neler yaptığını bilemeyiz.
Yenileme yapmayan versiyonları da mevcut aslında. Ben Mayıs 2019'a kadar 6 ayda bir KMSpico ile tekrar etkinleştirme yaparak sorunsuzca Windows 10 kullandım. Fakat dediğin gibi başka ne yaptığını bilmek zor. Belki içerisinde bir rootkit var ve verilerimizi hacker'lara gönderiyor ve farkında değiliz fakat bunu bilemiyoruz. O yüzden de bu tarz yazılımlar kullanılmamalı. Ucuz key'lere her ne kadar "yasadışı" dense de en azından KMSpico kullanmaktan en az 100 kat daha iyidir.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı