KMSpico OEM ile etkinleştirilmiş bilgisayarda çalışır mı?

LTX

Hectopat
İyi forumlar, yaklaşık 5 ay önce PSU'mun değişmesi bilgisayarı bilgisayarcıya götürtmüştüm. Bilgisayar geri geldiğinde Windows'un etkinleştirilmiş olduğunu gördüm. Bilgisayarcıyı aradığımda bana KMS programını kurup, etkinleştirdiğini söyledi. Bilgisayar konusunda yardımcı olan bir abime söylediğimde virüs taraması yap dedi.

MBAM ile tam tarama yaptım, sonuç temizdi. Bilgisayarda herhangi bir KMSpico dosyası da bulamadım. Sonrasında bana OEM key almamı önerdi, ben de aldım. Format atmama gerek olmadığını söyledi ve OEM key ile Windows'u etkinleştirdi. Bu durumda KMSpico hala çalışır mı? Çalışırsa da format atmadan temizlemenin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyisi temiz kurulum olacaktır. KMS'yi silme rehberleri var onları izleyebilirsiniz.
İnsan vücudu için zararlı ve yakıcı olan asitlerden alıp bilgisayarcının içtiği suyun içine damlatın veya direk ağzına dökün. Midesi eriyip can çekişirken ona bakın ve mutlu olduğunuzu söyleyin. Eğer daha fazla zevk almak isterseniz Windows 10 Key CD'si sokun ağzına.

En iyisi temiz kurulum olacaktır. KMS'yi silme rehberleri var onları izleyebilirsiniz.
İnsan vücudu için zararlı ve yakıcı olan asitlerden alıp bilgisayarcının içtiği suyun içine damlatın veya direk ağzına dökün. Midesi eriyip can çekişirken ona bakın ve mutlu olduğunuzu söyleyin. Eğer daha fazla zevk almak isterseniz Windows 10 Key CD'si sokun ağzına.
Rehberlere bakacağım sağolun. Bilgisayarcıya KMSpico zararlısını da açıkladım. Bana "Yüzlerce bilgisayara kuruyoruz, hiçbir sorun olmuyor. Sende de olmaz." dedi. Şaka gibiler.

Son düzenleme:
KMS yönteminin kendisi sorun çıkarmaz. Ancak bunu sizin adınıza yapan ve belli aralıklarla (6 ay gibi) otomatik olarak çalışıp yeniden aktivasyon yapan yazılımlar var. Bunlardan temiz olanları var, antivirüs programları tarafından false positive olarak tespit edileni de var, gerçekten sıkıntılı olan (adware, trojan downloader vs. içeren) türleri var. Taramanızda sorun çıkmadıysa dert etmeyiniz. Format atmaya gerek yoktur.

Geri
Yukarı