KMSpico nasıl kaldırılır?

olesolkjaer

Decapat
Daha fazla  
CMD üzerinden Windows etkinleştir yazısını kaldırmıştım. Bir arkadaşım sağ olsun böyle şeyler virüslüdür deyip bu video sayesinde kaldırmıştım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu işlemi yaptıktan sonra CMD üzerinden yanlışlık slmgr _dlv yazdım KMS vs. yazıyordu, bu KMS belasından nasıl kurturulabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alın32tısı.PNG
    Ekran Alın32tısı.PNG
    3,2 KB · Görüntüleme: 101
  • Ekran 321323232Alıntısı.PNG
    Ekran 321323232Alıntısı.PNG
    3,9 KB · Görüntüleme: 101
CMD üzerinden Windows etkinleştir yazısını kaldırmıştım. Bir arkadaşım sağ olsun böyle şeyler virüslüdür deyip bu video sayesinde kaldırmıştım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu işlemi yaptıktan sonra CMD üzerinden yanlışlık slmgr _dlv yazdım KMS vs. yazıyordu, bu KMS belasından nasıl kurturulabilirim?

Format at. Ama KMSpico'yu bununla silmeyi deneyebilirsin.

Bcuninstaler programını kullanın ,her şeyi tüm artıkları kaldırarak temizliyor, açık kaynaklı bir program.

Bcuninstaler programını kullanın, her şeyi tüm artıkları kaldırarak temizliyor, açık kaynaklı bir program.

Format at. Ama KMSpico'yu bununla silmeyi deneyebilirsin.

Programı kurdum ne yapacağım?

Çalıştırın, KMSpico'nun üstüne tek tık sonra üste menüde kaldır seçeneği var, oraya basın, bitmesini bekleyin, en son tüm artıkları temizleyin. Aklımda kaldığıyla böyle.

Çalıştırın, KMSpico'nun üstüne tek tık sonra üste menüde kaldır seçeneği var, oraya basın, bitmesini bekleyin, en son tüm artıkları temizleyin. Aklımda kaldığıyla böyle.

Hocam ben CMD ile kurdum o yüzden KMSpico yok. CMD'ye yanlış kod yazınca KMS çıkıyor ona kafam takıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı