KMSpico nasıl temizlenir?

Random Birisi

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 hafta önce toplama bir bilgisayar aldım. Bilgisayar elime geçtiğinde Denetim Masası'ndaki Program Kaldır sekmesine baktığımda "KMSpico" adlı bir program gördüm. Normalde sıfır bir PC olması ve 3. parti bir programın olmaması gerektiği için internette arattım ve gördüğüm kadarıyla Microsoft programlarını illegal bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir virüs programıymış. Hemen Malwarebytes indirdim ve bilgisayarı taradım, yaklaşık 3-4 tane KMSpico dosyası buldu. Hızlıca o dosyaları sildim ama içim rahatlamadı, ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu rehber ile kaldırdım bakabilirsin.

KMSpico en güvenli ve detaylı temizlenmesi için temiz kurulum öneriliyor.

Bu rehbere göz atın:

Bir tek benmi bu KMS'den zevk alıyorum acaba.

(Aktifleştirmek için para vermeye üşeniyorum o yüzden KMS kullanıyorum ayrıca Windows 11 kullanıyorum onun için key olmadığından KMS ilaç gibi geliyor bana.)
Valla ne diyim kms'nin yarattağı riskleri bildikten sonra kullanmakta sıkıntı yok, ben kendimi bildim bileli daha orjinal windows almadım, alamadım(yeni yeni kendi paramızı kazanıyoruz).

Win XP'den beri crack kullanıyorum(Legal XP vardı , hatırlayanlar bilir)

İşte imkanlar dahilinde hareket ediyoruz, yeni pc alırsam bütçemiz var artık bir oem key alırız.Ama bende yıllardır crackli kullandım(risklerini bilerek).Başımıza birşey gelmedi henüz, artık şanslımıyız, ya da başımıza birşey gelmesine sebep olacak içerik mi vermedik adamlara orası ayrı konu :)

Vallahi ne deyim KMS'nin yarattağı riskleri bildikten sonra kullanmakta sıkıntı yok, ben kendimi bildim bileli daha orijinal Windows almadım, alamadım(yeni yeni kendi paramızı kazanıyoruz).

Win XP'den beri crack kullanıyorum(legal XP vardı, hatırlayanlar bilir)

İşte imkanlar dahilinde hareket ediyoruz, yeni PC alırsam bütçemiz var artık bir OEM key alırız. Ama bende yıllardır crackli kullandım(risklerini bilerek).başımıza bir şey gelmedi henüz, artık şanslı mıyız, ya da başımıza bir şey gelmesine sebep olacak içerik mi vermedik adamlara orası ayrı konu :)

Bende riskleri biliyorum üstüne üstlük i5 11400F'lik yeni bir sistem kurdum.

Baştan lisans ile birlikte almayı unuttum sonradan ise almaya üşeniyorum.

Ben lisanslı Windows kullandığımı hatırlamıyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı