KMSpico olup olmadığı nasıl anlaşılır?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Kaspersky uyardı, Windows/SECOH-QAD.exe ve Windows/SECOH-QAD.dll adında iki dosya buldu. Temizledim. Sonra forumdan baktım CMD’ye bir komut yazınca windows’un KMS olup olmadığını öğrenebiliyormuşuz, baktım değilmiş. Zaten ben OEM key almıştım. Ama sanırım ben Office programlarını farklı bir şekilde kurmuştum. KMSpico Office için olanı da var mı? Nereden anlayabilirim var mı yok mu? Sıkıntı çıkar mı?

Yanlış bilgi
Kaspersky uyardı, Windows/SECOH-QAD.exe ve Windows/SECOH-QAD.dll adında iki dosya buldu. Temizledim. Sonra forumdan baktım CMD'ye bir komut yazınca Windows'un KMS olup olmadığını öğrenebiliyormuşuz, baktım değilmiş. Zaten ben OEM key almıştım. Ama sanırım ben Office programlarını farklı bir şekilde kurmuştum. KMSpico Office için olanı da var mı? Nereden anlayabilirim var mı yok mu? Sıkıntı çıkar mı?

Bir şey olmaz herkese kuruyolar hatta bilgisayarcı bile kuruyor size key satmak için yapıyorlar bir şey olmaz kullanın

Kaspersky uyardı, Windows/SECOH-QAD.exe ve Windows/SECOH-QAD.dll adında iki dosya buldu. Temizledim. Sonra forumdan baktım CMD’ye bir komut yazınca windows’un KMS olup olmadığını öğrenebiliyormuşuz, baktım değilmiş. Zaten ben OEM key almıştım. Ama sanırım ben Office programlarını farklı bir şekilde kurmuştum. KMSpico Office için olanı da var mı? Nereden anlayabilirim var mı yok mu? Sıkıntı çıkar mı?
Malwarebytes ile taratın, var mı yok mu görebiliriz.

Malwarebytes zararlı yazılım tespit ederse nerede tespit ettiğini atın buraya.

Geri
Yukarı