KMSpico tamamen silinmiş mi?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar, bu uygulama benim sistemi kilitledi en son format atmak zorunda kaldım. Sadece sistem diskini biçimlendirip kurulum yaptım. Diğer disklerde oyun vardı. Şimdi temiz kurulum yaptım ancak etkinleştirme kısmına geldiğim zaman direk dijital olarak etkinleşmiş yazıyor. Bu formata rağmen hâlâ peşimde mi? Temiz kurulumdan sonra bu programı bir daha kullanmadım ama Windows etkin gözüküyor.

KMSpico yok etmek biraz zor programı silsen bile ömür boyu çalışıp sistemde mining yapiyor imkanin varsa diğer sürücüyü de silebilirsin ama alakası var mı tam emin degilim.

Bazen KMS bir şekilde kalıcı lisans da kurabiliyor. Benim de başıma geldi birkaç sefer önce, ikinci formattan sonra o da gitti. Program silinmiştir ama etkisi devam edebiliyor.

Bazen KMS bir şekilde kalıcı lisans da kurabiliyor. Benim de başıma geldi birkaç sefer önce, ikinci formattan sonra o da gitti. Program silinmiştir ama etkisi devam edebiliyor.
Peki etkisi devam ediyor ama bilgisayara zarar vermeye devam eder mi? Çünkü formattan önce sistemi bildiğiniz kullanamıyordum kilitliyordu kendini sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı