KMSpico temizleme

Ya bilgisayarı aldığım arkadaş yüklemiş KMSpico peki videosu var mıdır temiz kurulumun? Yanlış yapmayayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Temiz kurulum KMS'yi kökten siliyor, denendi, onaylandı.

Bir sorum daha var hocam forumda bir arkadaş Key'ler hesaba kaydoluyor demiş ben bilgisayarı aldığımda adamın hesabı açıktı ben yeni yerel hesap açtım ama Windows hala etkin gözüküyor ben format atınca bu hesaptan girsem Key bu hesaba kaydolmaz değil mi?

Bir sorum daha var hocam forumda bir arkadaş Key'ler hesaba kaydoluyor demiş ben bilgisayarı aldığımda adamın hesabı açıktı ben yeni yerel hesap açtım ama Windows hala etkin gözüküyor ben format atınca bu hesaptan girsem Key bu hesaba kaydolmaz değil mi?
Yerel hesaba key kaydolmuyor, Microsoft hesabına key kaydoluyordu diye hatırlıyorum. Format atın, yerel hesap açın, yüksek ihtimal key gidecek. Ayrı konu açmanız daha iyi olur bu arada.

Yerel hesaba Key kaydolmuyor, Microsoft hesabına Key kaydoluyordu diye hatırlıyorum. Format atın, yerel hesap açın, yüksek ihtimal Key gidecek. Ayrı konu açmanız daha iyi olur bu arada.

Konu açtım ama onaylanmadı nedense saat 06:53 de KMSpico formatla silinirmi diye açmıştım hala onaylanmadı.

Gece moderatörler uyuyorlar, biraz bekleyin, açacaklardır. Konular birikiyor maalesef. Dediğim gibi, KMS format ile gidiyor. Key belki kalabilir, belki.

Hocam KMSpico zaten aldığım arkadaş kaldırmış yani program yüklü değil şu an ama Key etkinleştirilmiş. Yinede format atsam gidiyor mu?

Geri
Yukarı