KMSpico virüsü telefona veya Microsoft hesabına geçer mi?

Cyberbug 2077

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Ben CMD ile KMSpico etkinleştirmiştim bununla ilgili birkaç sorum var cevap verirseniz sevinirim.
  • KMSpico Microsoft hesabı ile vs. telefona geçebilir mi?
  • KMSpico'yu CMD'den devre dışı bırakıp orijinal ürün anahtarını girersek KMSpico ile bir bağlantım kalır mı yani tekrardan etkinleşir mi etkinleşmezse bile sunucularla bir bağlantım kalır mı?
  • Kaspersky ile tarattım bir şey bulamadı Malwarebytes ile de taratmam gerekir mi?
Not: C diskinin Windows yerinde SECOH-QAD.exe veya secoh-qad. DLSS yok zaten KMSpico diye bir program da kurmamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben CMD ile KMSpico etkinleştirmiştim bununla ilgili birkaç sorum var cevap verirseniz sevinirim.
  • KMSpico'yu CMD'den devre dışı bırakıp orijinal ürün anahtarını girersek KMSpico ile bir bağlantım kalır mı yani tekrardan etkinleşir mi etkinleşmezse bile sunucularla bir bağlantım kalır mı?
  • Kaspersky ile tarattım bir şey bulamadı Malwarebytes ile de taratmam gerekir mi?
Not: C diskinin Windows yerinde SECOH-QAD.exe veya secoh-qad. DLSS yok zaten KMSpico diye bir program da kurmamıştım.
1-3. sorular: Onun hiçbir zararlı etkisi yok hocam içiniz rahat olsun.

Olma ihtimali %18

Cmd ile etkinleştirirken bir virüs sorunu olmuyor. Tabii offline bir sunucuya bağlandıysan. Format attığın zaman geçer. Ben 2 3 komut denemiştim ama kaldırmamıştı. Otomatik tekrardan etkinleştiriyordu. Daha sonra forumdaki yöntemle ücretsiz pro hwid aktifleştirmesi yapmıştım. Format atsam bile otomatik etkinleşiyor.

Hayır, KMSpico tamamen zararı bir yazılım. Fakat Microsoft hesabına, telefona vs. gibi şeylere geçemez.
Hiçbir sorun olmadan kullanıyorum hocam, banka hesaplarım dahil her şeyim bu bilgisayarda. İlk başta ben de şüpheciydim ancak Dolar bazında yazılım mühendisliği yapan bir arkadaşım bile kullanıyor hatta öneriyor. Kimse Microsoft hizmetlerine para yetiremez.

Hiçbir sorun olmadan kullanıyorum hocam, banka hesaplarım dahil her şeyim bu bilgisayarda. İlk başta ben de şüpheciydim ancak Dolar bazında yazılım mühendisliği yapan bir arkadaşım bile kullanıyor hatta öneriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiçbir sorun olmadan kullanıyorum hocam, banka hesaplarım dahil her şeyim bu bilgisayarda. İlk başta ben de şüpheciydim ancak dolar bazında yazılım mühendisliği yapan bir arkadaşım bile kullanıyor hatta öneriyor. Kimse Microsoft hizmetlerine para yetiremez.

KMSpico'nun kendisi zararlı değil zaten hocam doğru yerden indirdiğiniz sürece, asıl sorun olan şey KMSpico ile birlikte oluşan güvenlik açıkları bu güvenlik açıklarını kullanıp saldırı yapan birçok virüs var.

Yeni konular

Geri
Yukarı