KMSPico Windows 10'u Yavaşlatır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
70-80 liraya orijinal OEM key alınabiliyorken gidip de sistemimi böyle sağlıksız yöntemlere emanet edemem. Her şey orijinal alınmayabilir ancak en azından işletim sistemine para verilip orijinal alınmalı.
Antivirüs lisansı mantığı da yok ki her yıl lisans yenilemek gereksin. 50-100 verir temiz temiz Windows kullanırsın.

OEM keyler legal mi? Bizim burda tartışmamız korsanın etik olmaması kaldıki korsan kullanıcak insan onun beraberin de getirdiği riskleri kabul etmiş oluyor zaten.

OEM keyler legal mi? Bizim burda tartışmamız korsanın etik olmaması kaldıki korsan kullanıcak insan onun beraberin de getirdiği riskleri kabul etmiş oluyor zaten.
Ben legal mi demişim? Ayrıca konu başlığında etik olup olmamasıyla ilgili bir durum da yok.

Evet, sistem kaynaklarını sömüren, etkinleştirmeyen ancak Microsoft'a etkinleştirilmiş gibi gösteren, sömürgeci program. Her zaman lisanslı programlar ve yazılımlara yönelin. Amazon'da 30€ gibi bir fiyata lisanslı ürün anahtarı satılmakta.

KMS kullanmak zorunda değilsiniz. Skype üzeriden direk etkinleştirme yapan program var.

Windows 10 KMS sistemi yavaşlatır mı?

Evet, sistem performansına etki eder. Direk yada dolaylı olarak başka sıkıntılara da sebep olur.

Son düzenleme:
KMS ile Microsoft hesabıma giriş yapmışken etkinleştirme yaptım şimdi istediğim kadar format atayım Microsoft hesabıma girince otomatik etkinleşiyor KMS'ye gerek kalmıyor. Ben bir sorun göremedim KMS'de.

Zararlı diyen orjinal sitesinden indirmemiştir malware yemiştir muhtemelen. Görev oluşturmasını falan istemiyorsanız portable olanı da var. Mydigitallife.info forumlarıdır ana konusu.

Sihirli cümleyi söyleyelim, korsan kullanmayın.

Beyler ben daha önce eski sistemimde rezerve yaptım orjinaldi fakat yeni sistem alınca mecburen Kms kullanıyorum, eski sistemdeki OEM'i kullanamaz mıyım?

Beyler ben daha önce eski sistemimde rezerve yaptım orjinaldi fakat yeni sistem alınca mecburen Kms kullanıyorum, eski sistemdeki OEM'i kullanamaz mıyım?
Retail olsa kullanabilirdiniz ama Oem lisanslar tekrar kullanılamaz.

Bence yavaşlatıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı