KMSpico zarar verir mi?

Windows Defender çevrimdışı Tarama'nın tespit oranı pek iyi değil. Normal şekilde tam tarama yapın, bir zararlı bulmadıysa kuvvetle muhtemel yoktur. O reklamların da KMSpico ile alakası olmayabilir. @WukuWukong

Hızlı, tam ve çevrimdışı tarama yaptım zararlı yazılım bulmadı. Bilemiyorum yani uygulamayı tamamen dosya olarak da kaldırdım ve ondan sonra reklamlar gitti.

Bazı yabancı forumlarda kullanıcılar KMSpico zararlısını AV ile kaldırmasına rağmen proxy ayarlarında değişimler "görmüşler". Bence en temizi format atmak.

Bazı yabancı forumlarda kullanıcılar KMSpico zararlısını av ile kaldırmasına rağmen proxy ayarlarında değişimler "görmüşler". Bence en temizi format atmak.

En iyisi format atıp en baştan güzelce temizinden kurup 20-30 TL'ye Windows ürün anahtarı almak bu olayda.

Arkadaşlar, bilgisayarcı bize sormadan KMSpico ile Windows 11'i etkinleştirdi. Ben programın virüslü veya zararlı olduğunu bilmiyordum ancak programı sildiğim halde arka planda çalışması yüzünden araştırdım ve zararlı olduğunu gördüm. Tüm bilgilerim bilgisayarda kayıtlı. (kredi kartı vb. yok) ne yapabilirim nasıl kurtulabilirim bu programdan?
Orjinaline sahipsen hicbir zarari yoktur.

Arkadaşlar, bilgisayarcı bize sormadan KMSpico ile Windows 11'i etkinleştirdi. Ben programın virüslü veya zararlı olduğunu bilmiyordum ancak programı sildiğim halde arka planda çalışması yüzünden araştırdım ve zararlı olduğunu gördüm. Tüm bilgilerim bilgisayarda kayıtlı. (kredi kartı vb. yok) ne yapabilirim nasıl kurtulabilirim bu programdan?
bilgisayarını yedekle sonra formatla sonra deneme sürümü kullanıcaktır full yapmak için ise cmd kullanabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı