Knight Online oynayarak para kazanılır mı?

Oyunun piyasası kötü, ayrıca siz KO'da para kazanmayı kolay sanmayın para kazanabileceğiniz tüm slotları klanlar tutuyor biri gitse biri geliyor siz almaya kalkarsanız pişman ediyorlar, bir nevi çete savaşı dönüyor. Klanlara katılıp para kazanmak isterseniz de pek amacı kalmıyor parayı bölüşüyorlar.

WoW'da var para

Hocam kuzenim bayağı bir para kazanıyordu knight online üzerinden. Hatta çalıştığı yerden daha fazla kazanıyordu. Ama nasıl yapıyordu bilmiyorum.

Şans faktörü de işin içine giriyor. Akşama kadar farm yaparsın alman gereken drobun yarısının belki de çeyreğini alabilirsin. Cz'de sürekli darlarlar birçok faktör var. YouTube'a bakarak gözlem yapmanı öneririm.

O parayı kasmak kolay olmaz işte ondan bahsediyorum, bir kere para kasmak için karakter dizmen gerek bu bile para yatırmadan yapacaksan 1 seneni alır.

Onu hiç oynamadım bilmiyorum.
Anladım hocam, CS2 den devam 🫵 .

Hocam kuzenim bayağı bir para kazanıyordu knight online üzerinden. Hatta çalıştığı yerden daha fazla kazanıyordu. Ama nasıl yapıyordu bilmiyorum.
Hocam bu işi 20 yıldır yapıp sadece GÜNLÜK 200.000TL kazananları gördüm. Ama bu bizim yapabileceğimiz bir iş değil tabii ki.

Geri
Yukarı