Knox manage kaldırma

Görseldekileri takip edip yedek oluşturun, onu bir şekilde açmamız lazım. Buraya atın belki anlayan biri denk gelir.

Hocam ayarlar>uygulamalar>samsung Knox manage>önbelleği temizle butonuna basın. Ama önce uygulamayı zorla durdurun aynı konumdan, ondan sonra tekrar Google Play falan deneyin.

Bende var var durdurulmuştur ve bizim konumumuzu sürekli izliyorlar.

Görseldekileri takip edip yedek oluşturun, onu bir şekilde açmamız lazım. Buraya atın belki anlayan biri denk gelir.

Hocam ayarlar>uygulamalar>samsung Knox manage>önbelleği temizle butonuna basın. Ama önce uygulamayı zorla durdurun aynı konumdan, ondan sonra tekrar Google Play falan deneyin.

Olmuyor işte bari izinleri kaldiriyim diom kalkmiyorda.

Hocam aslında cihaza stock ROM kurarak o programdan kurtulabilirsiniz diyeceğim fakat onun da koruması vardır diye düşünüyorum. Ve ROM atmak tehlikeli bir işlem.

Hocam aslında cihaza stock ROM kurarak o programdan kurtulabilirsiniz diyeceğim fakat onun da koruması vardır diye düşünüyorum. Ve ROM atmak tehlikeli bir işlem.

Ne tehlikesi var.

Bir tık zor bir işlem.
Buradaki çözümleri bir deneyin. Tekrardan Stock ROM'da kurabilirsiniz. İnternetten cihazınız için olan Stock ROM dosyasını indirin sonra cihazı download moda alıp Odin ile kurun. Verileriniz silinebilir ve root gerekmez. Yalnız bunu yapacaksanız dikkatli olun.

Ben Play Store ve Google'yı düzelttim normalde 2 uygulama vardı onu normal sürümüne getirdim yazılımdır bir şeysiz.

Geri
Yukarı