Knox manage kaldırma

Hocam Knox Manager'i nasıl açtınız? Benden şifre istiyor. Eğer şifreyi biliyorsanız paylaşır mısınız?

Arkadaşlar stock rom atarsanız brick olmaz ama knox manage yine aynı sorun birşey değiştirmiyor. Anca custom rom ve twrp gerekir.onlarda yok anca bir türk rom yapımcı bulmamız gerekir. Bendede aynı sorun var.
Önemli hiç bir bilginizi tablete yüklemeyinn.

Arkadaşlar stock rom atarsanız brick olmaz ama knox manage yine aynı sorun birşey değiştirmiyor. Anca custom rom ve twrp gerekir.onlarda yok anca bir türk rom yapımcı bulmamız gerekir. Bendede aynı sorun var.
Önemli hiç bir bilginizi tablete yüklemeyinn.
Kardeşim kullanıyo barbie oyunlari fln varda bilgilere doğrudan erişebiliyormu veya kamera mikrofon vb.

Kardeşim kullanıyor barbie oyunlari falan varda bilgilere doğrudan erişebiliyor mu veya kamera mikrofon vb.

Her şey hatta tablete ROM yüklemede format atabilirlerde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230915_120309_Settings.jpg
    Screenshot_20230915_120309_Settings.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 110
  • Screenshot_20230915_120302_Settings.jpg
    Screenshot_20230915_120302_Settings.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 111
  • Screenshot_20230915_120254_Settings.jpg
    Screenshot_20230915_120254_Settings.jpg
    104,7 KB · Görüntüleme: 89
  • Screenshot_20230915_120251_Settings.jpg
    Screenshot_20230915_120251_Settings.jpg
    102,2 KB · Görüntüleme: 99
Devre dışı bırakılmıyor. Bazı arkadaşlar uyumlu Custom ROM arayışlarında anca sorun böyle çözülür.
Ben bugün 2 teknik servise sordum. SMX200 ve 207'lerin Custom ROM'ları daha düşmemiş. Birkaç ay sonra gel dediler. Ve size nazaran bu tablet bana hediye gelmedi piyasa fiyatının çok altına sıfır aldım :) Bi tık pişman olmuş durumdayım.

Ben bugün 2 teknik servise sordum. SMX200 ve 207'lerin Custom ROM'ları daha düşmemiş. Birkaç ay sonra gel dediler. Ve size nazaran bu tablet bana hediye gelmedi piyasa fiyatının çok altına sıfır aldım :) Bi tık pişman olmuş durumdayım.
3+ çocuklu ailelere bedava veriliyor kardeşim birde kapalı kutu geldi eğer duvar kağıdında bu tablet thy tarafından oğrencilere hediye edildi yaziosa hayirli olsun opmusler seni

3+ çocuklu ailelere bedava veriliyor kardeşim birde kapalı kutu geldi eğer duvar kağıdında bu tablet thy tarafından oğrencilere hediye edildi yaziosa hayirli olsun opmusler seni
Evet duvar kağıdında öyle yazıyor. Ben zaten bunu bilerek almıştım. Piyasanın altında satılmasının sebebi bu zaten satıcı abi de söylemişti. Neyse az önce telefonda konuştum geri iade alabileceğini söyledi iade edeceğim.

Geri
Yukarı