Çözüldü Knox sayacı neleri etkiler?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhabalar. Samsung Galaxy J6+ cihazıma LineageOS 17.1 yüklemek istiyorum. Stock ROM'u çok yavaş maalesef. Yüklersem Knox Sayacı artar mı? Knox Sayacı neleri etkiler? Telefonumun 2021 Ocak veya Şubat ayına kadar garantisi var.

Çözüm
Merhabalar. Samsung Galaxy J6+ cihazıma LineageOS 17.1 yüklemek istiyorum. Stock ROM'u çok yavaş maalesef. Yüklersem Knox Sayacı artar mı? Knox Sayacı neleri etkiler? Telefonumun 2021 Ocak veya şubat ayına kadar garantisi var.

Knox sayacı artar ROM yüklerseniz.
Garantiniz biter.
Samsung Health, Güvenli Klasör vb uygulamaları kullanamazsınız.
Piliniz çabuk bitebilir zira bazı güç tasarrufu taktikleri devre dışı kalıyor ROM atılınca stock ROM dışında.

Şu an yapmayın. Garantiniz yanar. Telefon hakkında çoğu kişi çok kasıyor demiş. Sıfırlayın telefonu ve düzenli olarak telefonun içinde yüklü gelen Cihaz Bakımı uygulamasından bakım yapın.
Geri orijinal yazılımı yükleyince bazı şeyler çalışmayacak ve Knox Sayacı'nı sıfırlamak imkansız yani?

İmkansız değil diye biliyorum ben. Geri orijinal yazılımı yüklerseniz giden özellikler tekrar çalışmaya başlar sanırım.
Merhabalar. Samsung Galaxy J6+ cihazıma LineageOS 17.1 yüklemek istiyorum. Stock ROM'u çok yavaş maalesef. Yüklersem Knox Sayacı artar mı? Knox Sayacı neleri etkiler? Telefonumun 2021 Ocak veya şubat ayına kadar garantisi var.

Knox sayacı artar ROM yüklerseniz.
Garantiniz biter.
Samsung Health, Güvenli Klasör vb uygulamaları kullanamazsınız.
Piliniz çabuk bitebilir zira bazı güç tasarrufu taktikleri devre dışı kalıyor ROM atılınca stock ROM dışında.

Şu an yapmayın. Garantiniz yanar. Telefon hakkında çoğu kişi çok kasıyor demiş. Sıfırlayın telefonu ve düzenli olarak telefonun içinde yüklü gelen Cihaz Bakımı uygulamasından bakım yapın.
Geri orijinal yazılımı yükleyince bazı şeyler çalışmayacak ve Knox Sayacı'nı sıfırlamak imkansız yani?

İmkansız değil diye biliyorum ben. Geri orijinal yazılımı yüklerseniz giden özellikler tekrar çalışmaya başlar sanırım.

Çözüm
Şuan yapmayı pek düşünmüyorum zaten. Ne kadar iyi baksam da kasma ve donmalar bitmiyor asla.

Yeni konular

Geri
Yukarı