Kocaeli içinde ekran kartı tamiri nerede yaptırılır?

Ama hocam biraz uğraştım sonra görüntü alıp FurMark testi yaptım ama yeniden başlatınca tekrar görüntü alamamaya başladım. Görüntü anakarta düşüyor.

Zaten soğuk lehimin esprisi bu. Kart uzun zaman boyunca yüksek sıcaklıklarda kullanılınca çipin altındaki topcuklar çatlıyor ve ısınana kadar kart çalışmıyor.

Teknik servis ne kadar fiyat biçer tahminen 500-600 arası mı?

Hocam yaptırmayın 1030'u değmez bozuk haliyle satmayı deneyin 300'e falan gider bence bazen görüntü veriyor bazen vermiyor falan yazın açıklamaya alan olur illa üstüne de tamir parasını ekleyin 500-600 falan zaten yeni bir 1030 alırsınız 2.el sorunsuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknik servis ne kadar fiyat biçer tahminen 500-600 arası mı?

Sene başında tarifeyi minimum 400'den açıyorlardı, şimdi ne oldu kim bilir. Senin durumunda o kartı ölü fiyatına satıp ikinci elden sağlam bir 1030 kovalaman sağlıklı olur. O kartı tamire göndermen ve bakmaları nereden baksan 1-2 ay sürer.

2 yıl sınırlı oluyor garantiler. Ben garanti içinde soğuk lehime düşen bir tane kart bile görmedim.
Kart pasif soğutma olduğu için 80-82 derecede geziyor sürekli. Birde penta sitesinden sorgulattığımda kartınız garanti kapsamındadır diyor.
Hocam yaptırmayın 1030'u değmez bozuk haliyle satmayı deneyin 300'e falan gider bence bazen görüntü veriyor bazen vermiyor falan yazın açıklamaya alan olur illa üstüne de tamir parasını ekleyin 500-600 falan zaten yeni bir 1030 alırsınız 2.el sorunsuz.
Yok hocam daha GT1030 almam.

Geri
Yukarı