RTX 2070 ekran kartı tamiri nerede yapılır?

servet8348

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Elimde RTX 2070 ekran kartı var. Yaklaşık 8 ay önce Letgo'dan bir çocuktan almıştım. Başlarda bir sıkıntı yoktu yaklaşık 2 ay sonra ekrana görüntü gelmeme hatası ile karşılaştım. Aldığım kişiye mesaj attığımda ise bana benim bir hatam yok 2 ay kullandın falan dedi ve ben de açıkçası ne yapacağımı şaşırdım. O bana suçu attı bende açıkçası mağdur olan taraf olduğum için sakin kalmaya çalışıyordum. Eğer oluru var ise yapalım bir daha muhabbetimiz olmasın istedim. Ben bayağı yeri aradım olmayınca tekrar bu kişiye mesaj attım. Bana yine benim kartımın bir sorunu yoktu dedi. Yani bu konuşma böyle tatlı bir şekilde değil de kaba bir şekilde biteceği için bende aradan çıktım. Çünkü çok kaba ve umursamaz birisiydi. Çokça yardım istememe rağmen yardımcı olmadı. Ben bu kartı hiçbir şekilde zorlamadım. En fazla oynadığım oyun mortal combat 11'di ve FIFA 20'D. İ neden böyle oldu anlamadım yurt dışı bir ürün olduğu için Gigabyte almadı ve nereyi aradıysam seri numarasının orada gözükmediğini yani orada üretilmediğini söyledi. Ben de idarelik bir kart aldım. Vize ve finallerim için bu kartı tamire yollayacağım. Acaba bildiğiniz ekran kartı tamiri yapan bir yer var mı? Teknik takip diye bir yere verdim ama 3 ay falan sonra yapamadıklarını söylediler açıkçası. Eğer yapılabilecekse bu kartı yapmak isterim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim bir tamirci yok ama ekrana görüntü gelmemesi genellikle
Çipten kaynaklı oluyor diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin.

Ürün msi ise Penta sitesinden ekran kartı üzerindeki kod ile aratıp ne kadar global garantisi kalmış öğrenebilirsin.Güvenlik yapıştırması zarar görmediyse Msi ekran kartları 3 yıl garantili

Ürünün garantisi var mı? Satın aldığın kişiye ürünü nereden aldığını sorsana.

Garantisi var dı aldığım kişi kartı bir internet sitesinden almış o firma Türkiye'de batmış ve herhalde ürünleri yurt dışından getiriyorlarmış hal böyle olunca bende Gigabyte'ı aradım ama onlar da burada üretilmdediğini söylediler bizim yapabileceiğimiz bir şey yok dediler.

Garantisi var dı aldığım kişi kartı bir internet sitesinden almış o firma Türkiye'de batmış ve herhalde ürünleri yurt dışından getiriyorlarmış hal böyle olunca bende Gigabyte'ı aradım ama onlar da burada üretilmdediğini söylediler bizim yapabileceiğimiz bir şey yok dediler.
https://www.youtube.com/channel/UCQDCfn5ingx1p0LYADGYl1w hocam bu kanaldaki arkadaş bayağı iyi tamir yapıyor bir bakın isterseniz. Hem whatsapp numarası da var bakarsınız artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı