Kod 43 hatası

Baranova

Decapat
Ben bir kaç gün önce bilgisayarımı formatlayarak Windows 7 Ultimate ve 64 Bit yaptım. Her sey sorunsuz oldu. Fakat ekran kartımı gormesi ragmen soru bildirdiginden dolayı Windows durduruyor ekran kartı driverlerini falan yukledim fakat olmadı. PC'yi yeniden formatladım olmadı. İnternetteki tum cozum yollarını denedim fakat hicbir sonuca ulasamadım. Aygıt yoneticisine girdigimde ekran kartında unlem isareti var. Ekran kartının 32 Bit surumunu bile denedim fakat olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımın laptobunda aynı sorun vardı.Gta 5'i en yüksek ayarlarda oynadığından bilgisayar ekran kartı zarar görmesin diye bilgisayar ekran kartının sürücüsünü silmişti.Sürücüyü yüklemiştim sorun hala devam ediyordu.Bir süre sonra kendi kendine oldu.Bence sen de sürücüyü kurduysan bir süre bekle.

Reis bişey sormak istiyorum aslında bir hata buldum fakat nasıl düzelceğini bilmiyorum. Sanırım bu sistem hatasıda ona bağlı. Bilgisayarın kasasını açtığımdaki BIOS sürümü 1.1 fakat PC'de kayıt defterinde yazan BIOS sürümü 1.0. Bu hatayı düzeltmek için BIOS'umu güncellemem gerekir sanırım ekran kartı sorunumda ona bağlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı