Kod editörü önerisi

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese selam! Kendime cihazı yormayacak ve fazla güç tüketmeyecek bir kod editörü arıyorum. Visual Studio Code ve Sublime Text arasında kaldım. Aslına bakarsanız laptopum 4 GB RAM'e sahip ve hangisini kullansam diye arada kaldım. Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum. İyi günler!

Herkese selam! Kendime cihazı yormayacak ve fazla güç tüketmeyecek bir kod editörü arıyorum. Visual Studio Code ve Sublime Text arasında kaldım. Aslına bakarsanız laptopum 4 GB RAM'e sahip ve hangisini kullansam diye arada kaldım. Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum. İyi günler!
Sublime Text biraz daha hafif ama Visual Studio'nun eklenti kısmı çok güçlü. Hangi dilleri kullanacaksınız?

Arkadaşlar aslına bakarsanız nedense bilmiyorum psikolojik midir anlamadım ama, VSC sanki biraz yavaş açılıyor gibi. Ara sıra donma kasma yapıyor ama bilemedim.

Python için Anaconda'dan jupyterr notebook tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı