Kod ile etkinleştirilen Windows'u düzeltme

lakeoftears

Centipat
Daha fazla  
Ne oldugunu bilmeden CMD'den Windows etkinleştirdim KMS8msguide gibi bir kod yazdım fakat zararlı olduğunu öğrendim. Format atmadan bunu nasıl kaldırırım bilgisayardan? Sıfırdan key alsam düzelir mi?

Ayrıca zararları nedir? Benım PC'den mining vs yapma ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Ne oldugunu bilmeden CMD'den Windows etkinleştirdim KMS8msguide gibi bir kod yazdım fakat zararlı olduğunu öğrendim. Format atmadan bunu nasıl kaldırırım bilgisayardan? Sıfırdan key alsam düzelir mi?

Vallaha mining yapma riski var mıdır hiçbir fikrim yok.

Ama KMSpico serverleri birkaç sene önce kapandığını biliyorum.

Bende o şekilde aktifleştirdim.

Ha benim başkası benim bilgisayarımda mining yapar mı düşüncesi yok çünkü ben direk mining yapıyorum.

Kişisel bilgilerin bile çalınabilir fakat ben başına böyle çalınma gibi bir şey gelen görmedim. Windows'a format atmadan kalkmıyor benim bildiğim.

umarım derdime deva olur
yazı olsun pc guvende olduktan sonra teşekkür ederim
Kredi kartı bilgilerin bile çalınabilir fakat ben başına böyle bilgi çalınma gibi bir şey gelen görmedim. Windows'a format atmadan kalkmıyor benim bildiğim.

Yukarıda biri atmıs ama olmaz mı diyorsun öyle.

Vallaha mining yapma riski var mıdır hiçbir fikrim yok.

Ama KMSpico serverleri birkaç sene önce kapandığını biliyorum.

Bende o şekilde aktifleştirdim.

Ha benim başkası benim bilgisayarımda mining yapar mı düşüncesi yok çünkü ben direk mining yapıyorum.
KMSPico bilgisiyarınızı botnet yapıyor.
Sizin hesaplarınız twitch bot,youtube bot gibi şeylerde kullanılıyor.
Ve internetiniz yavaşlıyor.
Bana göre kullanılmamalı.

slmgr /upk ve slmgr /cpky kodlarını girin, 120 dakika sonra slmgr -dlv kodunu girin sorun olmazsa güzeldir.

Geri
Yukarı