Kod İmzalama Sertifikası

sait.jobs

Kilopat
Yer
Ankara/Kalecik
Daha fazla  
Meslek
Software Builder
İyi forumlar dilerim. Ben birkaç tane program yazdım ve doğal olarak da bunu imzalayarak üzerinde oynanmasını engellemek istiyorum, bunun için de internet de bazı lisans firmaları var. Fakat bunların istediği ücret 2-3 bin TRY civarı ki malum, o kadar parayı ömrümde bir arada görmedim. :) Acaba Code Signing Certificate'i kendimiz oluşturabilir veyahut bedavaya getirmenin bir yolu-yordamı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar dilerim. Ben birkaç tane program yazdım ve doğal olarak da bunu imzalayarak üzerinde oynanmasını engellemek istiyorum, bunun için de internet de bazı lisans firmaları var. Fakat bunların istediği ücret 2-3 bin TRY civarı ki malum, o kadar parayı ömrümde bir arada görmedim. :) Acaba Code Signing Certificate'i kendimiz oluşturabilir veyahut bedavaya getirmenin bir yolu-yordamı var mıdır?

Google'da yapıcağın Code Signing Certificate for Free araması birazda ingilizcen varsa çözüm olucaktır İyi Foumlar.

Google'da yapıcağın Code Signing Certificate for Free araması birazda ingilizcen varsa çözüm olucaktır İyi Foumlar.
Dostum onu da denedim, ingilizce seviyem iyi düzeye anlayıp cevap verebiliyorum, öyle izah edeyim. Fakat free yazanlarda da open source olarak veriyor ki onlara dahi 10 USD gibi bir para talep ediyorlar. Bir zamanlar google da sertifika veriyordu diye hatırlıyorum fakat bir türlü erişemedim. Herhalde erişimi kaldırdılar diye düşünüyorum. Yine de çok saolasın, yardımcı olmaya çalıştığın için. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı