Kod yazmak için klavye önerisi

Bütçe
0-1200
Türkçe %60 klavye bulmak zor biraz. Onun yerine TKL bakabilirsiniz.
Sesli istemiyormuş.

Aslında kodlamayı bu zamanlar çok yapmıyorum daha çok oyun oynıyorum ve yayın yapmayı planlıyorum kodlamayı bir süre kenara koyacağım gibi özür dilerim yorduğum için ama benim işimi görücek 800 900 1000TL gibi klavye biliyorsan söyleyebilir misin?
Sesli istemiyormuş.
brown switch severim sesli sessiz farketmez

O zaman bunu öneririm. Low profile ve TKL. Hem eli yormaz hem de kapladığı alan küçük.

O zaman bunu öneririm. Low profile ve TKL. Hem eli yormaz hem de kapladığı alan küçük.

Kaliteli midir?

Son düzenleme:
Eğer ki "basic" bir şey ararsanız Logitech K380 öneririm. Kod yazarken kullanıyorum. Eğer ki oyun da oynuyorum derseniz K628 Pro'ya bakabilirsiniz. Onun da 3 modu var (BT/2.4GHz/Kablolu). İkisini birden alırsanız da güzel olabilir :) K380'i kullanırken tuşa bastığınızı bile anlamıyorsunuz.

https://www.hepsiburada.com/logitech-mk295-kablosuz-klavye-mouse-seti-920-009804-p-HBV00000Y4D1J?magaza=PMC TEKNOLOJİ hocam kod yazarken ses benim kafamı çok fena şişiriyordu.Bütçenin çok altında olsa bile bunu önermeden geri duramayacağım. Harika bir sessizliği var

Bu ürün mavi şalter diye geçen şey mavi switchse eğer kafanız şişer. Daktilo gibi ses yapıyor.
@Ömerrrrrr hocam hala önerir misiniz bu klavyeyi k380 ile bunun arasında kaldım hangisini almalıyım ne önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı