Kod yazmak için ucuz ve küçük klavye

Bütçe
500
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-AMD Ryzen 5 6600H
-NVIDIA® GeForce RTX™ 3050
-8x8 GB RAM DDR4
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Merhabalar. Ben genellikle kod yazıyorum ve bunun için kendime klavye almak istiyorum. Minimal bişey arıyorum ve çok bir bütçe ayırmak istemiyorum. Tek kriterim sol shift tuşunun sağında küçüktür büyüktür işareti olan tuşun olması. Aşağıya koyduğum gibi bir klavye istiyorum fakat dediğim tuşu yok.

Dosya Ekleri

• 71SSx1E4AXS._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg
    71SSx1E4AXS._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 77
Merhaba. Ben genellikle kod yazıyorum ve bunun için kendime klavye almak istiyorum. Minimal bir şey arıyorum ve çok bir bütçe ayırmak istemiyorum. Tek kriterim sol Shift tuşunun sağında küçüktür büyüktür işareti olan tuşun olması. Aşağıya koyduğum gibi bir klavye istiyorum fakat dediğim tuşu yok.

Logitech'in var renkleri var 600 lira bandındaydı ben en son gordugumde.

Merhaba. Ben genellikle kod yazıyorum ve bunun için kendime klavye almak istiyorum. Minimal bir şey arıyorum ve çok bir bütçe ayırmak istemiyorum. Tek kriterim sol Shift tuşunun sağında küçüktür büyüktür işareti olan tuşun olması. Aşağıya koyduğum gibi bir klavye istiyorum fakat dediğim tuşu yok.

Buna benzer bir şey almanı önermem. çünkü o tuşun altındaki plastik parçaları çok çabuk kırılıyor. Bunun yerine yine küçük ama Switch'li bir ürün al derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı