Kodlama için Ucuz Laptop Önerisi

emretanerc

Decapat
Arkadaşlar halihazırda masaüstü sistemim var ama taşınabilir olmadığı için çok sorun yaşıyorum.
  • I5-4690K
  • 12 RAM
  • RX 57
Açamadığım oyun vs. yok ama iş yerine götüremiyorum elbette. Kotlin, C# yazıyorum.
Sadece kodlama için kullanacağım 1 laptop olacak, oyunun O'sunu oynamayacağım.
En ucuz ikinci el nasıl bir laptop almam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
8 GB Ram tercihen i5 yada i7 4. nesil üstü bir laptop alıp SSD takabilirsin. Tahminim bulabilirsen ssd hariç sana 500-900 arasına gelir. Anlıyorsan sorunlu bir laptop almanı öneririm. Yarı fiyatından aza denk gelir tamir-parça masrafı falan en fazla 3/4 maliyetine alırsın.

8 GB Ram tercihen i5 yada i7 4. nesil üstü bir laptop alıp SSD takabilirsin. Tahminim bulabilirsen ssd hariç sana 500-900 arasına gelir. Anlıyorsan sorunlu bir laptop almanı öneririm. Yarı fiyatından aza denk gelir tamir-parça masrafı falan en fazla 3/4 maliyetine alırsın.
Asus X552 İ5 6 GB Ram 2 GB Nvidia Çok Temiz - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 646647959

Bulunduğum şehirde bunu gördüm şimdi ama pahalı sanki pili bitik

Arkadaşlar halihazırda masaüstü sistemim var ama taşınabilir olmadığı için çok sorun yaşıyorum.
  • I5-4690K
  • 12 RAM
  • RX 57
Açamadığım oyun vs. yok ama iş yerine götüremiyorum elbette. Kotlin, C# yazıyorum.
Sadece kodlama için kullanacağım 1 laptop olacak, oyunun O'sunu oynamayacağım.
En ucuz ikinci el nasıl bir laptop almam gerekir?

Bilgim yanlışsa uyarın, C# için MacOS işletim sistemine sahip olmanız gerekmiyor mu?

bende arıyorum ucuz ama şık bir şey benimde aradığım özellikler intel işlemci min 8 gb ram ve orta halli nvidia grafik birimi bu kriterlere uygun ucuz laptop bulabilirseniz teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı