Kodlama için Ucuz Laptop Önerisi

emretanerc

Decapat
Arkadaşlar halihazırda masaüstü sistemim var ama taşınabilir olmadığı için çok sorun yaşıyorum.
  • I5-4690K
  • 12 RAM
  • RX 57
Açamadığım oyun vs. yok ama iş yerine götüremiyorum elbette. Kotlin, C# yazıyorum.
Sadece kodlama için kullanacağım 1 laptop olacak, oyunun O'sunu oynamayacağım.
En ucuz ikinci el nasıl bir laptop almam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
8 GB Ram tercihen i5 yada i7 4. nesil üstü bir laptop alıp SSD takabilirsin. Tahminim bulabilirsen ssd hariç sana 500-900 arasına gelir. Anlıyorsan sorunlu bir laptop almanı öneririm. Yarı fiyatından aza denk gelir tamir-parça masrafı falan en fazla 3/4 maliyetine alırsın.

8 GB Ram tercihen i5 yada i7 4. nesil üstü bir laptop alıp SSD takabilirsin. Tahminim bulabilirsen ssd hariç sana 500-900 arasına gelir. Anlıyorsan sorunlu bir laptop almanı öneririm. Yarı fiyatından aza denk gelir tamir-parça masrafı falan en fazla 3/4 maliyetine alırsın.
Asus X552 İ5 6 GB Ram 2 GB Nvidia Çok Temiz - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 646647959

Bulunduğum şehirde bunu gördüm şimdi ama pahalı sanki pili bitik

Arkadaşlar halihazırda masaüstü sistemim var ama taşınabilir olmadığı için çok sorun yaşıyorum.
  • I5-4690K
  • 12 RAM
  • RX 57
Açamadığım oyun vs. yok ama iş yerine götüremiyorum elbette. Kotlin, C# yazıyorum.
Sadece kodlama için kullanacağım 1 laptop olacak, oyunun O'sunu oynamayacağım.
En ucuz ikinci el nasıl bir laptop almam gerekir?

Bilgim yanlışsa uyarın, C# için MacOS işletim sistemine sahip olmanız gerekmiyor mu?

bende arıyorum ucuz ama şık bir şey benimde aradığım özellikler intel işlemci min 8 gb ram ve orta halli nvidia grafik birimi bu kriterlere uygun ucuz laptop bulabilirseniz teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı