Kodlamaya nereden başlamalı?

Ne alaka web için Python çok gerekli değil.

Soyle sacma yorumlari hangi bilgiyle ortaya atiyorsunuz sasiriyorum gercekten.

Netflix, Airbnb, Airflow, Lyft...

----

Kodlama, Programlama ve yazilim 3 farkli sey; kodlama dili , yazilim dili diye bir sey yok. Programlama dili var.

Programlamaya da eger meslek olarak giris yapacaksan Ingilizce + matematik bilgisinin ustune herhangi bir high level dil ile baslayabilirsin ( C#, JS, Java, Kotlin, Python, Scala vs ).

Eger hobi olarak ogreneceksen gelistirmek istedigin yazilim ne tur ise onunla ilintili bir seylerle yaparak ilerleyebilirsin.

Son düzenleme:
Soyle sacma yorumlari hangi bilgiyle ortaya atiyorsunuz sasiriyorum gercekten.

Netflix, Airbnb, Airflow, Lyft...

----

Kodlama, Programlama ve yazilim 3 farkli sey; kodlama dili , yazilim dili diye bir sey yok. Programlama dili var.

Programlamaya da eger meslek olarak giris yapacaksan Ingilizce + matematik bilgisinin ustune herhangi bir high level dil ile baslayabilirsin ( C#, JS, Java, Kotlin, Python, Scala vs ).

Eger hobi olarak ogreneceksen gelistirmek istedigin yazilim ne tur ise onunla ilintili bir seylerle yaparak ilerleyebilirsin.
Web ve yazılım için hangi kodlama dillerinden başlamalıyım?

PHP de öğrenmek istiyorum. Hâlen kullanılıyor. HTML, PHP, Java, CSS öğrensem nasıl olur? Bir de bunları hangi sırayla öğrenmeliyim?
Hocam bu kadar çok düşünmenize gerek yok. Sadece kendinizi soğutursunuz. Birini seçin (attığım grafikten de seçebilirsiniz) ve başlayın devamı gelecektir

Web ve yazılım için hangi kodlama dillerinden başlamalıyım?
Php ve html

Yeni konular

Geri
Yukarı