Kodlanan Discord botu nasıl ses kanalında etkinlik başlatabilir?

transfervaryt

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ben viral olacak bir Discord botu hazırladım fakat nasıl botun bir ses kanalına gireceği ve ses kanalında etkinlik başlatacağına dair bir bilgim yok.
Bunu öğrenmeliyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, viral olacak bir Discord botu hazırladığına sevindim. Hazırlarken kullandığın minik sözcükler ve cümle yapıları vardır. Buna "Programlama Dili" diyoruz. Bazen de bazı şeyleri kestirmeden yapmak için başka insanların yaptığı araçları kullanırsın buna "Kütüphane" diyoruz. Bunları bilmeden Jason Citron olsak da yardım edemeyiz.

Ayrıca bunları öğrensek bile viral olacak Discord botunda kullandığın ve tasarladığın yapıyı bilmediğimizden, Discord Application Center ayarlarını ve herhangi bir ana yapı kodu görmediğimizden tüm seviyeleri atlatsak bile nasıl implemente edeceğine dair yardımda bulunamayız.

Merhaba, viral olacak bir Discord botu hazırladığına sevindim. Hazırlarken kullandığın minik sözcükler ve cümle yapıları vardır. Buna "Programlama Dili" diyoruz. Bazen de bazı şeyleri kestirmeden yapmak için başka insanların yaptığı araçları kullanırsın buna "Kütüphane" diyoruz. Bunları bilmeden Jason Citron olsak da yardım edemeyiz.

Ayrıca bunları öğrensek bile viral olacak Discord botunda kullandığın ve tasarladığın yapıyı bilmediğimizden, Discord Application Center ayarlarını ve herhangi bir ana yapı kodu görmediğimizden tüm seviyeleri atlatsak bile nasıl implemente edeceğine dair yardımda bulunamayız.
Merhabalar Teşekkürler Ben Python Dili Kullanıyorum

umarım yardımcı olabilirsiniz...

"Botu hazırladım" dan kastınız ne?
Botunuzu kodladınız mı yoksa botun ne yapacağını mı düşündünüz sadece?
Eğer kodladıysanız (formalite icabı soruyorum bötle bir soru soran kişi KODLAMA bildiğini düşünmüyorum) hangi dili, hangi kütüphaneyi kullandınız?
Komut yapısını nasıl ayarladınız?
Kodlamadıysanız kodlayın, beceremezseniz buraya sorun. Benim bu mesajı telefondan yazmamdan daha az efor sarfedersiniz bir bot oluşturup çalıştırmak için.

Ben Kendi Emeğimle Kodlayarak Yapıyorum Python Kullanıyorum Discord Kütüphanesini kullanıyorum

Yani Bot Bitti Ama Eksik Noktaları Var Bu Yüzden Soruyorum
"Botu hazırladım" dan kastınız ne?
Botunuzu kodladınız mı yoksa botun ne yapacağını mı düşündünüz sadece?
Eğer kodladıysanız (formalite icabı soruyorum bötle bir soru soran kişi KODLAMA bildiğini düşünmüyorum) hangi dili, hangi kütüphaneyi kullandınız?
Komut yapısını nasıl ayarladınız?
Kodlamadıysanız kodlayın, beceremezseniz buraya sorun. Benim bu mesajı telefondan yazmamdan daha az efor sarfedersiniz bir bot oluşturup çalıştırmak için.
Bot Hazır Sadece Eksikler İçin Soruyorum

1706898975397.png

1706899065756.png

Al çok uğraşmıyacağım. Ama bence botu kendi emeğinizle yapmış olsaydınız çoktan bulurdunuz.

Eki Görüntüle 2105741
Eki Görüntüle 2105744al çok uğraşmıyacağım. Ama bence botu kendi emeğinizle yapmış olsaydınız çoktan bulurdunuz.

Evet kendi emeğimle "uğraşmaktan" çok detaylı araştıramıyorum ve ilgilenen arkadaşlara soruyorum.

Eki Görüntüle 2105741
Eki Görüntüle 2105744al çok uğraşmıyacağım. Ama bence botu kendi emeğinizle yapmış olsaydınız çoktan bulurdunuz.

Ayrıca eğer kodlama ile uğraşsaydınız kütüphaneler olmadan bu kodun bir işe yaramayacağını anlardınız.

SİZİN DEYİMİNİZLE KODLAMAYLA UĞRAŞMAYAN BİRİ 5 dakikada buldu siz cevabı almak için 1 gün beklediniz

Ayrıca eğer kodlama ile uğraşsaydınız bunun KENDİ AĞZINIZLA SÖYLEDİĞİNİZ discord kütüphanesindeki bir fonksiyon olduğunu anlardınız.

Geri
Yukarı