Kodlarımı nasıl gizliyebilirim?

Tufan.C31

Zeptopat
Yer
İstanbul/Beykoz
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
CMD, batch programlama dilinde not defteri ile yazdığım üç beş kodlarım var. Bu kodları arkadaşlarıma atacağım ancak "düzenle" yerine basarak kodlarımı görmelerini istemiyorum. Bu işlemi önceden.

Sitesinde hallediyordum ancak ne oldu ise artık bu sitede yapamıyorum. Farklı baktığım sitelerde bunun gibi özelliğe sahip bir site bulamadım yardımcı olur musunuz? Nasıl kodlarımı gizleyeceğim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-07-06 000342.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-06 000342.png
    125,8 KB · Görüntüleme: 102
Son düzenleme:
Deobfuscate edilebilir. Eğer kaynak kodu erişilebiliyor ise şifrelemeniz bir işe yaramaz. Maalesef.

Bu kodu herkes ile paylaşmıyorum sadece arkadaşlarıma göndereceğim yani onlar kodlarımı görmese yeterli benim için kaynak kodumu deobfuscate edecek biri yok. Eski siteye ne oldu bilmiyorum farklı bir site biliyorsanız lütfen öneride bulunun. Eski şifrelenmiş kodlarımdan bir tanesi görsele yükledim aynen böyle kod gizleyecek bir siteye ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-07-06 002651.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-06 002651.png
    273,6 KB · Görüntüleme: 65
Bu kodu herkes ile paylaşmıyorum sadece arkadaşlarıma göndereceğim yani onlar kodlarımı görmese yeterli benim için kaynak kodumu deobfuscate edecek biri yok. Eski siteye ne oldu bilmiyorum farklı bir site biliyorsanız lütfen öneride bulunun. Eski şifrelenmiş kodlarımdan bir tanesi görsele yükledim aynen böyle kod gizleyecek bir siteye ihtiyacım var.

Python biliyorsan kullanimi kolay.
Bunu da deneyebilirsin: http://45.147.97.170/batch-obfuscator/

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı