Köpeğimi okuluma girmemesi konusunda nasıl eğitebilirim?

Sokak köpeğinden insana hastalık geçeceğini sananlar var ciddi ciddi. Hayvan kuduz değilse birşey olmaz arkadaşlar. Kuduzda aşıları olan köpekte olmaz. Aşıları yoksa ve kuduzsa bile, kudurmadan kuduz mikrobunu bulaştırmaz :) Bunlar ne sanıyorlar acaba? köpekten grip falan mı bulaşıcağını :) Köpekten kediye, kediden köpeğe bile bulaşmıyor çoğu hastalık.
Komedi gibi adamsın. :D

Ee biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar demişler. :D Bence sus o yüzden :)
Halen cevap yazıyor birde. :D Burası senlik değil kardeşim hadi yallah Twitter'a orada senin gibi boş hayvan duyarcısı gırla dolu. Köpek çocuğa saldırır yaralar diyorum www.bombasözler.com'dan aldığı yazıları bana atıyor. :D

Ve yeteri kadar olayı anlattım sana daha ne denir ki? Ne demiş Yunus Emre, Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir.

Halen cevap yazıyor birde. :D Burası senlik değil kardeşim hadi yallah Twitter'a orada senin gibi boş hayvan duyarcısı gırla dolu. Köpek çocuğa saldırır yaralar diyorum www.bombasözler.com'dan aldığı yazıları bana atıyor. :D

Anlaşıldı yaş maksimum 12. Şu atasözüne bombasözler falan diyenin ya yaşı, ya zeka yaşı 12dir. Eskiden millet doğurur doğurur sokağa salardı. Şimdi internete salıyorlar. :)

Anlaşıldı yaş maksimum 12. Şu atasözüne bombasözler falan diyenin ya yaşı, ya zeka yaşı 12dir. Eskiden millet doğurur doğurur sokağa salardı. Şimdi internete salıyorlar. :)
Ne takmışsın 12 yaşına be, 12 yaşını geçeli çok oldu ama eminim sen kötü bir olay yaşamışsın ki takmışsın yaşa. Eminim 12 yaşındaki çocuk bile yazdıklarımı daha iyi anlar ve kavrardı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı