Köpeğimi nasıl eğitebilirim ?

@@uguratakan
Yeni doğmuş yavru köpeklerin 1.5-2 ay süt emmeleri gerek. Günde 5-6 öğün yerler ve bir o kadar da bırakırlar. Küçük çocuktan farkı yok, bakımı gerçekten zordur. Bunun dışında düzenli aşı programları da vardır. Bunları kesinlikle yaptırmanız gerek.

Gerekli bağlantılar:

@@uguratakan
Yeni doğmuş yavru köpeklerin 1.5-2 ay süt emmeleri gerek. Günde 5-6 öğün yerler ve bir o kadar da bırakırlar. Küçük çocuktan farkı yok, bakımı gerçekten zordur. Bunun dışında düzenli aşı programları da vardır. Bunları kesinlikle yaptırmanız gerek.

Gerekli bağlantılar:
Ben dün bir miktar çiğ biraz da pişmiş keçi eti verdim kendisine :)

Verdiğiniz bağlantıda süt vermem gerektiği yazıyor bu süt nasıl bir süt olması gerekiyor ? Keçi yada inek yağlı yada yağsız fark eder mi.

Yeni bir yavru aldık cinsi klasik çoban köpeğine benziyor tam olarak bilmiyorum ama. Bekçilik ve Çobanlık yapmak üzere eğitmek istiyorum yani yabancı birisini görünce havlamalı, kedidir tilkidir başka köpeklerdir onlara da saldırmasını istiyorum. Daha yeni bir yavru zor yürüyor ama tombulluğuna da bakarsak düzgün besliyebilirsem baya yiğit bir dost olacak gibi nasıl beslemeliyim acaba kendisini?
Nie saldırmasını istiosunuz?

Geri
Yukarı