Köpek kovucu cihaz kullanıp memnun kalan var mı?

just chillin

Hectopat
Makaleler
2
Bazen otobüsten inip yaklaşık 3-4 dakikalık mesafedeki evimize yalnız yürümem gerekebiliyor. Bu yol biraz hafif yokuş gibi, uzun ve dar bir sokak. Bir köpekle karşılaşsam yolun sonundaki eve kadar kaçacak bir yol yok, ters yönde kaçsam yine sıkıntı yol uzun bana yaklaşma ihtimali artar. Yanımda biri varken köpek görsem bile korkum azalıyor ama yalnızken ne yapacağımı bilemiyorum. Kendimi savunma ihtimaline karşı nette araştırma yaparken karşılaştım. Alıp kullanan ve memnun kalan var mı? Varsa linkini atabilir mi?

Bir kizin surati parcalandi, bir cocugun dalagi patladi. Bence sizin iyimserliginiz sacmalik.

Olabilir bu köpeğe zarar vermen gerektiğini göstermez insanlar her gün birbirini keserken köpekleri vahşi, saldırgan demek saçma önce insanlara karşı önlem almalıyız.
@Asetilkolin Antikoru sen nasıl bir insansın önce senden önlem almalıyız akıl sağlığı yerinde olan biri köpeklere zarar vermeden kendisini köpeklerden koruyabilir.
Köpekleri saldırgan yapanlar biziz.

Olabilir bu köpeğe zarar vermen gerektiğini göstermez insanlar her gün birbirini keserken köpekleri vahşi, saldırgan demek saçma önce insanlara karşı önlem almalıyız.
@Asetilkolin Antikoru sen nasıl bir insansın önce senden önlem almalıyız akıl sağlığı yerinde olan biri köpeklere zarar vermeden kendisini köpeklerden koruyabilir.

Senı hiç kopek ısırdı mı?

Bunu git o surati parcalanan kiza bi anlat bence. Ya da babasina. Ben acimam. O kopek bana veya aileme zarar verecekse etkili mudahale ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı