Köpekleri sever misiniz?

Köpekleri severim, ama büyük köpeklere karşı tırsıyorum.
2 sene kadar önce dayımlar bir golden retriever almıştı. Gider severdik arada. Sonra hayvan büyüdü, büyüdü, büyüdü...
Normalde oturma odasına bağlanan balkonda kalıyordu. Biz bir gün misafirlikteyken hayvanı dışarı çıkarmak için balkonu açtılar, salonun etrafında bir dönmeye başladı ki...
Koştu koştu. Ben bacaklarım ayrık oturuyordum. Hayvan geldi, koşarak zıpladı ve bülbüllerime(iki tane olan, uzun olanın yaveri olanlar) hamle yaptı...
O an kadar ölüm korkusu yaşadığım başka bir an yoktu. Kendimi son anda geri çektim, hayvan sadece boş pantolonu ısırdı.
En kötüsü ise tüm ailenin gülmüş olması...
Yakalamış olsa ne acı çekecektim, kısır kalacaktım...
Sonra dayın gelip diyor ki "He bülbül çalışıyor mu hala yeğen?"
Şimdi gel de bu hayvandan korkma...

Evet çok severim. Zamanında amcam bir köpek getirmişti çok severdim sonra kayboldu daha geçen gün rüyama girmişti şimdiki aklım olsa o kadar çok severdim ki onu.

Köpekleri severim, ama büyük köpeklere karşı tırsıyorum.
2 sene kadar önce dayımlar bir golden retriever almıştı. Gider severdik arada. Sonra hayvan büyüdü, büyüdü, büyüdü...
Normalde oturma odasına bağlanan balkonda kalıyordu. Biz bir gün misafirlikteyken hayvanı dışarı çıkarmak için balkonu açtılar, salonun etrafında bir dönmeye başladı ki...
Koştu koştu. Ben bacaklarım ayrık oturuyordum. Hayvan geldi, koşarak zıpladı ve bülbüllerime(iki tane olan, uzun olanın yaveri olanlar) hamle yaptı...
O an kadar ölüm korkusu yaşadığım başka bir an yoktu. Kendimi son anda geri çektim, hayvan sadece boş pantolonu ısırdı.
En kötüsü ise tüm ailenin gülmüş olması...
Yakalamış olsa ne acı çekecektim, kısır kalacaktım...
Sonra dayın gelip diyor ki "He bülbül çalışıyor mu hala yeğen?"
Şimdi gel de bu hayvandan korkma...
Hocam okurken korktum.

Allahım ya şu sevilmez mi?
indir (1).jpg

Hayır. Köpek kovalamasında onlarca kez deneyim edindim ve artık bu olayda profesyonel hale geldim :D. Şaka bir yana bisikletleyken çok kovalıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı