Kötü örnek olan KPOP fanları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bir de bazıları var mesela onlarla da az önce tartıştım videoda adam civcivi öldürüyor yemek için bu fanlarda hemen adamı kötülüyor ben ise yemek için öldürdüğü için sıkıntı yok diyorum onlar da diyor ki video için öldürmüş ha video için öldürüp yemiş ha video çekmeden öldürüp yemiş ne farkı var abi?

Hocam anlatamazsın bunlara.
Bu arada anti betese kanalı size mi ait?

Evet 10 yaşındaki ablamızın 12 Nisan gününde yaptıkları kesinlikle gerçek arkadaşlar aksini iddia eden ban(!) Giga Chad benim.

Hocam anlatamazsın bunlara.
Bu arada anti betese kanalı size mi ait?
Hayır hocam. 🤣🤣🤣

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-06-25-01-05-45-727_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-06-25-01-05-45-727_com.google.android.youtube.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 163
Evet 10 yaşındaki ablamızın 12 Nisan gününde yaptıkları kesinlikle gerçek arkadaşlar aksini iddia eden ban(!) Giga Chad benim.

Hayır hocam. 🤣🤣🤣
Kurtlar vadisi cahit bu yorumdan daha iyi oynamış

Hayır hocam. 🤣🤣🤣
Kurtlar vadisi cahit bu yorumdan daha iyi oynamış

Ya bir de bazıları var mesela onlarla da az önce tartıştım videoda adam civcivi öldürüyor yemek için bu fanlarda hemen adamı kötülüyor ben ise yemek için öldürdüğü için sıkıntı yok diyorum onlar da diyor ki video için öldürmüş ha video için öldürüp yemiş ha video çekmeden öldürüp yemiş ne farkı var abi?

Dostum daha dün toxic kpop fanlarını eleştiren bir video yapmıştım video 20.000 filan izlendi yorumlar kpopçu doluydu aklı başında olanlar anladı videoyu diğerleri direk küfürlerle karşılık verdi bayağı iyi oldu etkileşim filan arttı bir de zeka seviyeleride belli oldu o yorumlardan sonra.

Dostum daha dün toxic kpop fanlarını eleştiren bir video yapmıştım vide 20.000 filan izlendi yorumlar kpopçu doluydu aklı başında olanlar anladı videoyu diğerleri direk küfürlerle karşılık verdi bayağı iyi oldu etkileşim filan arttı bir de zeka seviyeleride belli oldu o yorumlardan sonra.
Kim bilir nasıl döndü yorumlar.

Dostum daha dün toxic kpop fanlarını eleştiren bir video yapmıştım video 20.000 filan izlendi yorumlar kpopçu doluydu aklı başında olanlar anladı videoyu diğerleri direk küfürlerle karşılık verdi bayağı iyi oldu etkileşim filan arttı bir de zeka seviyeleride belli oldu o yorumlardan sonra.
Hocam küfür edenleri takmayın hepsi kız oluyor zaten yok anneni bilmem napayım bilmem şöyle yapayım diyor tek cevabım alet var ise yaparsın diyorum hocam 😉.

Abi bıktım artık gerçekten bu shorts bu videolar için çıkartıldı galiba shorts a giriyorum ilk 10 videonun 7 si KPOP videoları.

Hocam küfür edenleri takmayın hepsi kız oluyor zaten yok anneni bilmem napayım bilmem şöyle yapayım diyor tek cevabım alet var ise yaparsın diyorum hocam 😉.

Abi bıktım artık gerçekten bu shorts bu videolar için çıkartıldı galiba shorts a giriyorum ilk 10 videonun 7'si kpop videoları.

Çok fazlalar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı