Kötü örnek olan KPOP fanları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rmznnn

Kilopat
Daha fazla  
Bu kitle canımı çok sıkmaya başladı. Doğru söylediğim bir şeyi yanlışmış gibi gösteriyorlar ve Kpop'u ilah olarak görüyorlar veya Kpop üyelerine aşık oluyorlar ve Türk erkeklerinden nefret ediyor. Bazıları ise feminist oluyor, videolar yapıyorlar, arkada kadın dans ediyor. Yorumlara gerçek olmayan bilgiler yazıyorlar ve 8 yaşındaki çocuklarda bunlara inanıyor ve "haklısın abla evet evet jimini çok seviyorum ona çok aşığım" falan yazıyorlar. Gerçekten böyle olan var mı ya? Bu arada Kpop'u dinleyenlere bir şey demedim renkler ve zevkler tartışılmaz ama ben sadece Türkiye'deki toxic fan kitlesini söyledim. Yani şarkılarına laf etmiyorum gayet güzel şarkıları var. Bu arada ilk defa saygılı ve toxic olmayan bir Kpop fanı gördüm o da @Lee Yubin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-06-25-00-35-02-382_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-06-25-00-35-02-382_com.google.android.youtube.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 496
  • Screenshot_2022-06-25-00-34-59-306_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-06-25-00-34-59-306_com.google.android.youtube.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 468
  • Screenshot_2022-06-25-00-34-55-846_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-06-25-00-34-55-846_com.google.android.youtube.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 404
  • Screenshot_2022-06-25-00-34-52-346_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-06-25-00-34-52-346_com.google.android.youtube.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 368
  • Screenshot_2022-06-25-00-34-47-341_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-06-25-00-34-47-341_com.google.android.youtube.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 449
Bu kitle canımı çok sıkmaya başladı. Doğru söylediğim bir şeyi yanlışmış gibi gösteriyorlar ve Kpop'u ilah olarak görüyorlar veya kpop üyelerine aşık oluyorlar ve Türk erkeklerinden nefret ediyor. Bazıları ise feminist oluyor, videolar yapıyorlar, arkada kadın dans ediyor. Yorumlara gerçek olmayan bilgiler yazıyorlar ve 8 yaşındaki çocuklarda bunlara inanıyor ve "haklısın abla evet evet jimini çok seviyorum ona çok aşığım" falan yazıyorlar. Gerçekten böyle olan var mı ya? Bu arada Kpop'u dinleyenlere bir şey demedim renkler ve zevkler tartışılmaz ama ben sadece Türkiye'deki toxic fan kitlesini söyledim. Yani şarkılarına laf etmiyorum gayet güzel şarkıları var. Bu arada ilk defa saygılı ve toxic olmayan bir kpop fanı gördüm o da @Lee Yubin.

Hangi short videosu bu? Konusu ne?
Ve siz yaşlarına 8 demişsiniz doğru değil gerçek yaşları 6.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video hocam 🤣🤣🤣.
Hangi short videosu bu? Konusu ne?
Ve siz yaşlarına 8 demişsiniz doğru değil gerçek yaşları 6.

Bu kitle canımı çok sıkmaya başladı. Doğru söylediğim bir şeyi yanlışmış gibi gösteriyorlar ve Kpop'u ilah olarak görüyorlar veya Kpop üyelerine aşık oluyorlar ve Türk erkeklerinden nefret ediyor. Bazıları ise feminist oluyor, videolar yapıyorlar, arkada kadın dans ediyor. Yorumlara gerçek olmayan bilgiler yazıyorlar ve 8 yaşındaki çocuklarda bunlara inanıyor ve "haklısın abla evet evet jimini çok seviyorum ona çok aşığım" falan yazıyorlar. Gerçekten böyle olan var mı ya? Bu arada Kpop'u dinleyenlere bir şey demedim renkler ve zevkler tartışılmaz ama ben sadece Türkiye'deki toxic fan kitlesini söyledim. Yani şarkılarına laf etmiyorum gayet güzel şarkıları var. Bu arada ilk defa saygılı ve toxic olmayan bir Kpop fanı gördüm o da @Lee Yubin.

Böyle kişiler her yerde var. Sakın tartışmaya girme bunlardan hızlı linç eden grup görmedim. Tm de geç. Kitlesinin çoğunluğu 12 yaş diye düşünüyorum btw :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video hocam 🤣🤣🤣.
Hocam sizin denk geldiğiniz video yine iyi video bana öyle saçma sapan şeyler geliyordu ki.
Neymiş gözünün önünde çocuk kaçırıp arabaya bindirmişler sonra polis gelmiş.
Oksijen israfı hepsi.

Ya birde bazıları var mesela onlarla da az önce tartıştım videoda adam civcivi öldürüyor yemek için bu fanlarda hemen adamı kötülüyor ben ise yemek için öldürdüğü için sıkıntı yok diyorum onlar da diyor ki video için öldürmüş ha video için öldürüp yemiş ha video çekmeden öldürüp yemiş ne farkı var abi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı