Kötü örnek olan KPOP fanları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vahşi hayvanlık yapanları var ya bunların, birde ergenliklerinde oluyorlar, bulaşmayın.

Hadi onlar dediğiniz derece anlamsız ve tuhaf olsunlar. Siz neden bu kadar kafaya takıyorsunuz. Sizin yaptığınız da bir o kadar garip. Tek dert gibi ayıklayıp isyan etmişsiniz. Rahatsız ediyorsa, ilgi çekmiyorsa veya saçma geliyorsa bir şeyi görmezden gelir geçersiniz. Çoğu normal insanın yapması gereken de bu. Gece vakti durduğum yerden hiç "KPOP fanları"nı düşündüğüm olmadı.
Belki de arkadaşın tek derdi budur? Herkesin çok büyük dertleri olacağını sanmıyorum ayrıca kendisi burada gayet güzel bir şekilde eleştirisini sunmuş eğer sizinde dediğiniz gibi konu size saçma geliyorsa ilginizi cekmiyorsa görmezden gelin geçin

Hadi onlar dediğiniz derece anlamsız ve tuhaf olsunlar. Siz neden bu kadar kafaya takıyorsunuz. Sizin yaptığınız da bir o kadar garip. Tek dert gibi ayıklayıp isyan etmişsiniz. Rahatsız ediyorsa, ilgi çekmiyorsa veya saçma geliyorsa bir şeyi görmezden gelir geçersiniz. Çoğu normal insanın yapması gereken de bu. Gece vakti durduğum yerden hiç "kpop fanları"nı düşündüğüm olmadı.

Belki de arkadaşın rekabetçi derdi budur? Herkesin çok büyük dertleri olacağını sanmıyorum ayrıca kendisi burada gayet güzel bir şekilde eleştirisini sunmuş eğer sizinde dediğiniz gibi konu size savma geliyorsa ilginizi cekmiyorsa görmezden gelin geçin.

Kpop'u ilah olarak görüyorlar veya Kpop üyelerine aşık oluyorlar ve Türk erkeklerinden nefret ediyor. Bazıları ise feminist oluyor, videolar yapıyorlar, arkada kadın dans ediyor.

Koreli kızlara aşık olup (kimisi anime kızlarına falan da aşık oluyor) Türk kadınlarından nefret eden, iki red pill öğretisini okuyup onu da kıçından anlayınca incel olan, işi gücü 20 kişinin izlediği dandik editler yapmak olan erkeklerden kötü değiller.

7d1c5c190a352a10c0ec35f34963ffa2.jpg

Bu kızlar en azından 18 yaşında gelince zihnen olgunlaşıp uzaklaşmaya başlıyor, erkekleri 30 senede anca toparlıyor.

Ya daha okuma yazmayı yeni öğrenmiş çocuklardan oluşuyor büyüdüklerinde eminim çoğu pişman olacaktır bir video görmüştüm izleyicilere yaşının tersini soruyordu yorumların çoğu 10-13 yaş arasıydı bir tane 6 görmüştüm artık 9 mu yaşı bilemem nasıl çevirdiğine bağlı.

Zamanında cemaatçilerden korkardık cin musallat ediyorlar diye. Şimdi betese fanlarından korkuyoruz jinmin isimli army elemanları bizi götürüp infaz etmesin diye(!)
BTS'in birkaç müziğini dinledim ve rezalet. Müziklerin dinlenebilecek Beat'leri bile yok. K-POP'ta sevdiğim güzel müzikler var ama ne BTS güzel ne de fanları. Gerçek hayatta karşına çıkamayacak bebelerin yorumlarda yaptıklarına bak :D

Arkadaşlar bu video o kadar komik ki gülmekten kanepeyi yedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam onlara zaten birşey demiyoruz onların gram beyni yok. 12-13 demişsiniz dikkat edin hocam 5-6 olabilir 😳
Vaktinizi bu tarz videolarla bomboş geçirmeniz size hiçbir şey katmaz hocam.

Bu tek kpop için geçerli değil. Mesela şu iki TikTok fenomeninin fanlarının yaptığı videoya bakın;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Not: Videoyu 12-13 yaş bir kız yapmış.

WTF IS THAT? Bunu benim çocuğum ya da kardeşim yapsa elinden telefonu alır odasına kilitler 15 gün boyunca aç bırakırım(!)

Kore'li kızlara aşık olup (kimisi anime kızlarına falan da aşık oluyor) Türk kadınlarından nefret eden, iki red pill öğretisini okuyup onu da kıçından anlayınca incel olan, işi gücü 20 kişinin izlediği dandik editler yapmak olan erkeklerden kötü değiller.

Eki Görüntüle 1431131

Bu kızlar en azından 18 yaşında gelince zihnen olgunlaşıp uzaklaşmaya başlıyor, erkekleri 30 senede anca toparlıyor.

Erkeklerin olmak istediği kişilik bu değil. Böyle erkek tipleri maximum 1 yıl önce çıktı ve bunu genelde hep toplumdan dışlanmış insanlar kullanır. Kpop ise popülizmden başka hiçbir şey olmayan sadece 7-16 yaş kızların dikkatını çeken fandomu libido kaynağı ve aşko kuşko kızlardan oluşan bir kesim. Konu erkeklere gelince hiçbir 30 yaşındaki erkek sigma, alfa muhabbetine girmez bu sadece sizin gördüğünüz kesim. Bana göre Kpop'un şarkısını dinleyi-
p öylesine arkaya bir şey koyup anısını anlatan küçük çocuklarda zarar yok. Putlaştıranlarda ve ikide bir argo kullanan,kendini küfür edince,çocuk dövünce havalı sananlarda sıkıntı var. Shortsda hep karşıma bilinmedik video alıp yanlış bilgi verenler çıkıyor mesela orada adam siyah bir sıvı döküyor ve arkaya adam çocuk kaçırırken organlarını döktü tarzı saçma şeyler yazıyor yorumlardaki inanıyor işte bu da popülizmden başka bir şey olmadığını gösteriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı