Kötü üniversitede mühendislik okunur mu?

Arkadaşlar Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi elektrik-elektronik mühendisliği bölümü dolmamış. Kötü üniversitede mühendislik okunur mu?
Öncelikle o üni bölgesine göre iyi, Batı'da onla aynı puanda vs olan apartman ünilerinden iyidir, ama yinede pek iyi bir üni değil. Okumada üninin de etkisi var ama iş yine sende bitiyor.

Vallahi daha kötü şehir görmedim ben hayatımda geldiğime çok pişmanım.
Erzincan/Elazığ genel olarak pek iyi yerler değiller evet, ha üninin kampüsü vs daha iyi Batı'da aynı puanda olan liselere göre. İsteyen Erzincan'da isteyen Batı'da okusun iş kendisinde biter belirli ünilerde okumadıktan sonra.

Hocam naptınız?

Hocam 2 yıllık elektronik teknolojisi tercih edeceğim ardından DGS ile mühendisliğe geçmeyi planlıyorum.

Erzincan/Elazığ genel olarak pek iyi yerler değiller evet, ha üninin kampüsü vs daha iyi batı'da aynı puanda olan liselere göre. İsteyen Erzincan'da isteyen batı'da okusun iş kendisinde biter belirli ünilerde okumadıktan sonra.

Hocam Erzincan'da okunmaz vazgeçtim. Onun yerine Marmara'da elektronik teknolojisi okuyacağım. Ardından mühendisliğe tamamlarım.

Son düzenleme:
Okunur, devlet hangi ilden mühendissin ona bakmaz. Özel sektörde ise kendini geliştirmene bakarlar. Tamamen sana kalmış.

Geri
Yukarı