Kötü üniversitede mühendislik okunur mu?

thworld

Hectopat
Arkadaşlar Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi elektrik-elektronik mühendisliği bölümü dolmamış. Kötü üniversitede mühendislik okunur mu?

Okunur muhendıslık her zaman ış yapar.

Hocam siber güvenlik alanında iş bulabilir miyim?

Hocam bu yaz Erzincan'a gittim okulun etrafı dağlarla çevrili çöl gibi bir yer ben olsam 1 sene daha hazırlanıp iyi bir üniversiteye girerdim.

Hocam orası öylede sınava 7,5 ay var ve EA'dan sayısal'a geçtim. Maksimum yapabileceğim sıralama 150k.

aga 150k kotu degıl arkadasım 180k ıle karaman elektrık elektronık okudu anında iş buldu

aga 150k kotu degıl arkadasım 180k ıle karaman elektrık elektronık okudu anında iş buldu
Hocam benim alanım siber güvenlik. Bilgisayar mühendisliği kazanmanın zor olduğu için ve puanlar uçtuğu için erzincan'da okumak mantıklı geldi hem dolmamış bir üniversite.

Hocam bu yaz Erzincan'a gittim okulun etrafı dağlarla çevrili çöl gibi bir yer ben olsam 1 sene daha hazırlanıp iyi bir üniversiteye girerdim.

Hocam peki Erzincan'da okursam işsiz kalır mıyım?

Okunur bak yıne dıyorum muhendıslık ve tıpda unı onemlı degıl sadece seye bak unının ogretmen kadrosuna bak bazı ogretmenler az olabılıyor bazıları alanı olmayan derse gırıyor oyle bir üniversiteye gıtme.

Hocam benim alanım siber güvenlik. Bilgisayar mühendisliği kazanmanın zor olduğu için ve puanlar uçtuğu için Erzincan'da okumak mantıklı geldi hem dolmamış bir üniversite.

Hocam peki Erzincan'da okursam işsiz kalır mıyım?

Bak adam dogru demıs muhendıslıkte ıs sana bakıyor kendını gelıstırmen lazım ama muhendıslıkte ıssız kalman cıdden zor

Yeni konular

Geri
Yukarı