Köy için kaliteli internet önerisi

coniguban

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Sivas avşarören köyüne geldik bayram için. İnternet bağlatıcağız ama ucuz yollu ve 8-16 megabit internet arıyoruz. Altyapı sorguladığımızda çıkmıyor ama kimsede yok çünkü telefon direklerine bağlıyorlar burada interneti. Digitürk buldum 16 megabit +evin yıldızı 100 TL ama çeker mi bilmiyorum. Ne önerirsiniz siz? Teşekkürler.

Merhaba Sivas avşarören köyüne geldik bayram için. İnternet bağlatıcağız ama ucuz yollu ve 8-16 megabit internet arıyoruz. Altyapı sorguladığımızda çıkmıyor ama kimsede yok çünkü telefon direklerine bağlıyorlar burada interneti. Digitürk buldum 16 megabit +evin yıldızı 100 TL ama çeker mi bilmiyorum. Ne önerirsiniz siz? Teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla köy ortamın da belirli bir toplu imza toplanması karşılığında hat çekiyorlar diye biliyorum. Tek bir kişi için hat çekmeye geleceklerini zannetmiyorum. Onun yerine Superbox falan alabilirsin.

Hayır anlatamadım galiba özür dilerim ya😅.hatta sıkıntı yok sadece ucuz internet önerisi istedim. Türk Telekom modem ile beraber 12 ay 200 TL dedi 16 megabite mesela. Daha ucuz lazım hangi markalar daha ucuzdur sizce? TurkNet çok iyi diyorlar mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı