Çözüldü Kokarca böceğinin bıraktığı koku nasıl geçer?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

isdalwa

Decapat
Daha fazla  
Ben bu bocekten nefret ediyorum ve gittim yanlislikla odamda bu bocegi ezdim. Ve lanet bir sekilde koku yaymaya basladi ne siksam kokusu gecmiyor. O kokuyla parfum oda kokusu ne siktiysam birlesiyor bastiramiyor ve kotu kokmaya devam ediyor. Napmam lazim? Her burnuma geldigimde suratimi eksitiyorum midem bulaniyor.

Çözüm
Kanka ağır kokan leyler belki kokuyu bastırır. Mesela Kolonya. Karanfil kokusu güzeldir. Aklıma bir de şu yaktıkları oda tütsüsü falan geliyor. Hani şu yakıp meditasyon mu ne yapıyolar onlar belki kokuyu geçirir. Ne alaka ben de bilmiyorum ama sonuçta bunlarda kokuyu alıp götürebilir. Yazdıklarım işe yaramayabilir. En kötü oda parfümü + parfüm + kolonya böyle bir dene bakalım. Yazdıklarım alakalı mı bilmiyorum ama en azından aklıma bu geliyor.
Kanka ağır kokan leyler belki kokuyu bastırır. Mesela Kolonya. Karanfil kokusu güzeldir. Aklıma bir de şu yaktıkları oda tütsüsü falan geliyor. Hani şu yakıp meditasyon mu ne yapıyolar onlar belki kokuyu geçirir. Ne alaka ben de bilmiyorum ama sonuçta bunlarda kokuyu alıp götürebilir. Yazdıklarım işe yaramayabilir. En kötü oda parfümü + parfüm + kolonya böyle bir dene bakalım. Yazdıklarım alakalı mı bilmiyorum ama en azından aklıma bu geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Böceği ezdiğiniz zemin kokuyor olabilir mi?

Böceği ezdiğiniz zemin kokuyor olabilir mi?

Bezle kac kere sildim gecmedi.

Oda parfümü sık.

Denedim ikisi karisiyor yine kokuyor.

Oda parfümü sık.

Denedim ikisi karisiyor yine kokuyor.

Kolonya neredeyse ise yaradi hocam yazdiginizi gormeden denedim yinede tesekkur ederim.

Odanıza kolonya dökün hatta boca edin ve havalandırın. Bütün bir gün odanın kapısı kapalı bir şekilde pencere açık bekleyin hocam. Salonda yatın derim. Koku geçer ertesi güne.

Yeni konular

Geri
Yukarı