Kol çalışırken sırta ağrı vurması

unrestful

Decapat
Özellikle bar hareketlerini yaparken sırtıma çok fazla ağrı vuruyor ve sırtımdan belime iniyor bu problemi nasıl çözerim? Acıdan duramayacak derecede ağrıyor ve sonra geçiyor. Hiç zorlanmadığım bir kiloda kaldırırken bile ağrı giriyor, 1. ayımdayım ve ilk zamanlar böyle olmuyordu yardımlarınızı bekliyorum.

sirt-bolgesi-lazer-epilasyon-erkek-com.jpg

M?

Cheat yapıyor musun? Bir de sehpada yapmayı deneyebilirsin hareketleri, barla preacher curl yapabilirsin. Sırtını ya da kolunu yaslayabileceğin şekilde yapmayı dene.

Özellikle bar hareketlerini yaparken sırtıma çok fazla ağrı vuruyor ve sırtımdan belime iniyor bu problemi nasıl çözerim? Acıdan duramayacak derecede ağrıyor ve sonra geçiyor. Hiç zorlanmadığım bir kiloda kaldırırken bile ağrı giriyor, 1. ayımdayım ve ilk zamanlar böyle olmuyordu yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 1857271

M?
dik durmaya özen göster Genelde bel bükülmeleri ve eğilmeden dolayı olur bu tarz ağrılar.

1. Ayındasın ilk zamanlarda yoktu diyorsun ama zaten ilk zamanlarındasın vücudun şuan spora alışıyor ağrı olması normal sen formunu bozmadan yap ağır girme gerisi zamanla olur gider

Cheat yapıyor musun? Bir de sehpada yapmayı deneyebilirsin hareketleri, barla preacher curl yapabilirsin. Sırtını ya da kolunu yaslayabileceğin şekilde yapmayı dene.

Hayır hocam cheat yok dik ve sabit bir şekilde duruyorum, öneriniz aklımda hocam 👍

Dik durmaya özen göster genelde bel bükülmeleri ve eğilmeden dolayı olur bu tarz ağrılar.

Gayet dik şekilde formumu bozmadan yapıyorum neden oluyor anlam veremiyorum.

Incline curl, scoot curl gibi daha izole hareketler ile çalış.

Deneyeceğim hocam 👍

1. ayındasın ilk zamanlarda yoktu diyorsun ama zaten ilk zamanlarındasın vücudun şu an spora alışıyor ağrı olması normal sen formunu bozmadan yap ağır girme gerisi zamanla olur gider.

Sırtın ve belin ağrıması normal midir ki? Eğer normal ise dert etmeyeceğim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı