Kol saatiniz nedir?

Gear S Sport

1670082138747.png

• Daniel Wellington - Classic Sheffield Silver ( İş günleri takım elbise ile uyumlu olduğu için giyiyorum formal işlerde pek yakışmıyor Apple Watch )
• Apple Watch 7 Black (Evde, Antrenmanda, Hafta Sonları bu olur kolumda)
• Casio Retro A168 Silver (Bunu genelde yazın hafta sonları yazlık yerlerde kullanıyorum. Normalde metal kordon sevmem çok rahat edemiyorum)
• Swatch SUOB702 Black (Spor kombin yapacaksam bazen iwatch takıyorum bunun yerine ama bunu da giyerim.)
Kullanım sıralamam - DW>Apple>Casio>Swatch
Kız arkadaşımda da bunların beyaz renkleri var ekstradan babasının hediyesi Mi Band 4 (5 de olabilir mi serisine hakim değilim belki de 3'tür) var ama onun favorisi Mi Band 4 sporda giyiyor Apple Watch'ı kırmaktan korkuyor.
• Apple Watch 7 Rose Gold
• Casio Retro Rose Gold
• Daniel Wellington Sheffield Gold
• Swatch SUOW702 White

Not: Arkadaşlar lütfen takım elbiseye ya deri ya da metal saat giyin bu gözle G-Shock gördü yapmayın lütfen.
Not 2: Dw alacak arkadaşlara tavsiyem Çin sitelerine baksınlar verdiğim paraya değmeyecek bir saat yani mekanizması 5-10$lık cidden ve aynı fabrikada ürelitiyor. Bu işin uzmanına sordum (Erk Koçak) o da benimle aynı görüşte daha doğrusu ben onunla aynı görüşteyim sonuçta bu işin bilirkişisi benim için o. Eğer bu fiyat bandında alacaksanız Seiko vs gibi markaları takip edin.

Son düzenleme:
Bu kadar saat nereden çıktı diyecekler için söyleyeyim. Cortebert'i babam hediye etti, Q&Q'yu 10 yaşındayken kuzenim hediye etti, Watch4 44mm ve Casio ise kendi seçimim.
  • Samsung Galaxy Watch4 44mm
  • Casio MTP-1384D-1AVDF
  • Cortebert Swiss Made 44mm
  • Q&Q 42.5mm mavi renk saat
1670082397219.png

Yeni konular

Geri
Yukarı