Kolay Gelsin kargo adresi yanlış yazıp duruyor

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler. Amazon üzerinden bir sipariş vermiştim. Ürünümün Kolay Gelsin kargo ile kargo ile geleceği yazıyordu. Bugün ise teslimata çıkmıştı fakat ben İstanbul'un Esenler ilçesinde oturmama rağmen adresimi Gaziosmanpaşa'da bir yer olarak girmişler ve bu ilk değil. Daha önceki bir siparişimde de aynısı olmuştu, adres Gaziosmanpaşa olarak gözüküyordu. Zaten 2 defadır buradan kargo alıyorum. Bu sabah müşteri hizmetlerini arayıp hem şu anki kargom için adres değişikliği yaptım hem de bu durumun neden olduğunu sordum. Bana onların herhangi bir değişiklik yapmadığını, Amazon'daki adres bilgileri nasılsa o şekilde gönderdiklerini yazdılar fakat Amazon'a baktığımda adres bilgilerim tamamıyla doğru ve zaten Amazon'daki ürünüm başka bir kargo firması ile gönderildiğinde sorunsuz gönderiliyor. Sadece Kolay Gelsin'de böyle bir saçmalık var. Sizce bunu nasıl düzeltebilirim? Her seferinde böyle uğraşmak istemiyorum.

Amazon uzerinden birden fazla adresiniz kayıtlı ise yaşanabiliyor satın alım sırasında kontrol etmelisiniz. Tek bir adres varsa adresi silip tekrar oluşturmayı deneyin. Adres bölümü açıklamalarına detaylı bir şekilde yazın. Hatta "x'in yanı" gibi bilgiler girmeniz faydalı.

Amazon uzerinden birden fazla adresiniz kayıtlı ise yaşanabiliyor satın alım sırasında kontrol etmelisiniz. Tek bir adres varsa adresi silip tekrar oluşturmayı deneyin. Adres bölümü açıklamalarına detaylı bir şekilde yazın. Hatta "x'in yanı" gibi bilgiler girmeniz faydalı.
Tek bir adresim var hocam ama farklı kargo şirketlerinde hiç böyle bir durum olmuyor. Adres açıklaması olarak da yazabileceğim herhangi bir şey yok. Zaten adresim haritalarda net bir şekilde gözüküyor.

Hocam kolay gelsinde adresi değiştirebiliyorsunuz. Kargo süreci 1-2 gün uzar ama kargonuz doğru adrese gelir.

Hocam kolay gelsinde adresi değiştirebiliyorsunuz. Kargo süreci 1-2 gün uzar ama kargonuz doğru adrese gelir.
Hocam biliyorum değiştirdim zaten. Sadece yanlış yazılmasına bir anlam veremiyorum. Amazon'dan başka başka siparişlerim de oldu. Onları diğer kargo şirketleri getirirken bir yanlışlık olmadı, burada niye her seferinde böyle yanlışlık oluyor?

Geri
Yukarı