Kolay Gelsin "kargo" firması zile basmıyor

clash royale

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Amazon'dan telefon satın aldım. Kargo firmasını görünce kalbim tekledi. Biliyorum başıma gelecekleri. Bir önceki Amazon siparişimde ne zile basıldı ne arandım fakat teslim edilmiş gözüküyordu. Müşteri temsilcisi ürünü "bizzat" aldığımı söyledi. Meğer benim haberim yokmuş. Markete giderken apartman kapısının önünde buldum kargomu. Fırlatıp kaçmış sanırım. Firma bugün 2'de 2 yaptı ve yine zile basmadı. 2 kez 0 216 numaralı telefondan arandım fakat şüpheli numara olarak gösterdiği için açmadım. Bir kargo firması nasıl zile basmaz ben onu anlamadım. Sitelerinde "zile basma" kutucuğu tikli de değil. Bari seçenek olarak koymayın opsiyonel değil zaten her türlü basmıyor.

Bir daha Amazon'dan alışveriş yapmam ve gerekirse 100 TL fazla vereyim. Lakin zaten Kolay Gelsin'in Google yorumlarına bakarsanız insanlar benim gibi Amazon'dan nefret etmiş. Nasıl hala çalışmaya devam ediyorlar akıl almaz. Bir daha bu kargo firması ile çalışan firmayı asla tercih etmeyeceğim. Bugüne kadar tek sıkıntı yaşatmayan bir HepsiJet ve Yurtiçi Kargo var. Helal olsun onlara.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'u ara ve söyle bu durumu "bir daha gönderilerinin bu kargo ile teslim edilmemesini talep edebilirsin" ürün siparişi sırasında amazon'un seni aramasını isteyebilirsin genellikle 5-10 dk içinde seni İngiltere merkezli bir numaradan veya Türkiye numarasından ararlar.
Sen de orada kargo firmasına dair şikayetini ve isteğini anlatabilirsin. Bu konuda Amazon çok yardımcı olur. Talep etmezsen hizmet arzıda gerçekleşmez.

Kolay Gelsin benim için en iyi kargo firması. Diğerlerinin verdiği hizmete bakınca Kolay Gelsin'in verdiği hizmet standartların çok üstünde. Siz talihsiz bir olay yaşamışsınız. Adamlar 7/24 teslimat yapıyorlar. Pazar günü akşam 9'da bile kargo teslim aldığımı biliyorum. Monitör aldım 2 ay önce, adam sadece benim ürünü teslim etmek için onca yoldan gelmiş. Koca araçta tek kargo :)

Ben de aynı sorunu Hepsiburada ve Trendyol'da yaşıyorum. Demek ki bölgeye göre hizmet kaliteleri değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı